Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Aerial view of Las Vegas
Rozwiązania

Cloud

Platformy, rozwiązania i wiedza, które są potrzebne do zapewnienia hybrydowych rozwiązań multicloudowych, dzięki którym klienci zyskują nowe możliwości biznesowe.

Dla resellerów

Uproszczenie operacji. Przyspieszenie wzrostu. Współpraca na wszystkich etapach.

Transportation with Expressway, Road and Roundabout

Uzyskaj dostęp do produktów, które obejmują data center, cloud i edge.

Zapewnienie hybrydowych rozwiązań typu multicloud wymaga globalnego ekosystemu dostawców. Współpracujemy od dawna z uznanymi dostawcami sprzętu i oprogramowania, a także z wiodącymi dostawcami rozwiązań hiperskalarnych i private cloud.

Overhead of city at dusk

Przyśpiesz wzrost dzięki wykorzystaniu naszej platformy ArrowSphere

Na rynku usług, wszystko musi być prostsze. ArrowSphere sprawia, że jest to możliwe. Nasza wielokrotnie nagradzana platforma służąca do dostarczania i zarządzania chmurą umożliwia oferowanie rozwiązań wiodących dostawców usług, z którymi zawierasz bezpośrednie umowy. Zarządzaj swoimi systemami przepływu pracy. Konsoliduj rozliczenia. Uzyskaj dostęp do światowej klasy analiz. Wszystko to za pomocą jednej platformy.

Aerial city lights at night

Dostarczaj światowej klasy wdrożenia

Pomagamy partnerom wypełnić luki i budować ich biznesy cloud poprzez certyfikowane wsparcie techniczne, szkolenia i usługi. Nasz zespół przedsprzedażowy może współpracować z Tobą, aby ocenić i zaprojektować niestandardowe rozwiązania, a po zamknięciu transakcji Arrow może świadczyć usługi posprzedażowe we wszystkim, od migracji po modernizację. Efekt końcowy: światowej klasy wdrożenia dla Twoich klientów.

Women in a meeting in a modern office

Skaluj swój biznes

Wyjdź poza proste zarządzanie cloud. Niezależnie od tego, gdzie jesteś w swojej podróży do cloud, nasz zespół jest po to, aby pomóc Ci rozwinąć dochodową i zrównoważoną działalność w zakresie usług cloud. Od planowania i edukacji po praktyczną analitykę biznesową i wsparcie w wejściu na rynek, Arrow jest zaangażowane w Twój sukces. 

Zobacz nasze portfolio Cloud
Zaczynamy
Zostań partnerem
Dla dostawców

Zwiększenie globalnego zasięgu. Skalowanie firmy. Przyspieszenie przejścia na ekonomię XaaS.

Aerial view of people

Przyspiesz gotowość swojej platformy

Platformy to przyszłość ekosystemu chmury – i gdzie XaaS będzie można znaleźć, zarządzać i sprzedawać. Platformy wykorzystują interfejsy API, aby umożliwić natychmiastowe wdrażanie i łatwe zarządzanie. Jeśli nie jesteś gotowy na interfejs API, pomożemy Ci dokonać przejścia. A potem nasza nagradzana platforma ArrowSphere pomoże szybciej wprowadzić Twoje produkty na rynek.

City Top View of Skyscrapers in Hong Kong city

Rozszerz swój zasięg

Ważniejsze wyniki, a nie potencjalni klienci. Tworzenie kampanii, dzięki którym Twoje produkty trafią do właściwych klientów końcowych. Oraz współpracę z dostawcami rozwiązań IT, aby sfinalizować transakcję. Pomożemy Ci zbudować Twój potok.

Young business people analyzing sales

Znajdź się w dobrym towarzystwie

Wykorzystaj moc ciągłego strumienia przychodów jako usługi dla swoich produktów dzięki ArrowSphere. Dołączenie do naszego globalnego ekosystemu dostawców oznacza, że będziesz na pierwszym miejscu i będziesz częścią wdrożeń, które nasi klienci dostarczają każdego dnia.