Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Blue_Circuitboard_Closeup
Prodcenci

Dell Technologies

Dell Technologies jest liderem cyfrowej transformacji, który modernizuje infrastrukturę IT za pomocą serwerów, pamięci masowej, ochrony danych i rozwiązań konwergentnych/HCI.

Transformacja cyfrowa na całym świecie.

Asian_Businessman_Looking_Over_City_Skyline

Dell Technologies

7 września 2016 r. firmy Dell i EMC połączyły siły w największej fuzji technologicznej w historii, stając się firmą Dell Technologies. Dell Technologies łączy liderów technologicznych - Dell, Dell EMC, Pivotal, RSA, Secureworks i Virtustream - w jednej firmie z mocą napędzania transformacji cyfrowej i generowania rzeczywistych wyników każdego dnia dla klientów i ludzi, którzy z nimi współpracują.

Female_In_Meeting_Room_With_Arrow_Building_In_Back

Arrow i Dell Technologies

Wiedza i doświadczenie zespołu Arrow pomaga w sprzedaży i dostarczaniu rozwiązań Dell Technologies oraz wspiera klientów na każdym etapie poprzez:

  • Zapewnienie dostępu do partnerów docelowych wśród firm SP, CSP i MSP.
  • Wyposażenie partnerów w wiedzę i doświadczenie niezbędne do sprzedaży większej liczby rozwiązań w różnych sektorach i w różnych przypadkach użycia
  • Rekomendowanie rozwiązań w celu uzupełnienia oferty Partnerów Dell Technologies
  • Generowanie popytu za pomocą rozwoju biznesu i dostosowanych kampanii marketingowych
  • Oferowanie pełnego zakresu usług doradczych, od oceny przedsprzedażnej po projektowanie rozwiązań, wsparcie i szkolenia.
Circular_Solar_Panel_Farm_Aerial

Dell Technologies - Transformacja

  • Transformacja IT: Infrastruktura IT jest sercem wszystkich transformacji i tworzy fundament dla wszystkich możliwości biznesowych o wysokiej wartości. Firma Dell oferuje od informacji zwrotnych na temat produktów i ich ulepszeń w czasie rzeczywistym, przez usługi dostosowane do potrzeb klienta, po efektywność w całej organizacji.
  • Transformacja pracowników: Urządzenia, akcesoria i technologie Smart Space firmy Dell pozwalają ludziom pracować tak, jak chcą. Tymczasem Unified Workplace ułatwia zarządzanie wszystkim. Jest to pierwsze w branży zintegrowane rozwiązanie do wdrażania, zabezpieczania i obsługi wszystkich urządzeń końcowych.
  • Transformacja bezpieczeństwa: Przekształcone bezpieczeństwo zmieni sposób myślenia o zarządzaniu ryzykiem. Zamiast konieczności, która tworzy ograniczenia, jest to możliwość, która je eliminuje. Dzięki firmie Dell możesz z ufnością, a nie strachem, przyjmować nowe technologie i śmiałe, nowe strategie oraz skupić się na innowacjach i rozwoju.
  • Transformacja aplikacji: Oprogramowanie zdefiniuje i wyróżni cyfrową przyszłość każdej organizacji. Lepsze doświadczenia klientów, produkty dostosowane do potrzeb, szybkość wprowadzania na rynek i wydajność... praktycznie każda podstawowa korzyść biznesowa będzie możliwa dzięki oprogramowaniu.

Platformy społecznościowe Dell Technologies