Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Evening view of glass office building
Rozwiązania

Jak wspieramy sektor IT

Wspieranie rozwoju całego ekosystemu technologicznego.

Czym wyróżnia się Arrow

Przyspieszamy rozwój naszego kanału sprzedaży.

Zapewniamy wyniki biznesowe, które mają kluczowe znaczenie dla firmy

Smart Logistic Concept_Tablet With Map

Realizacja wyjątkowych wyzwań

W szybko zmieniającym się świecie poświęcamy czas na słuchanie, aby naprawdę zrozumieć największe potrzeby naszych Resellerów, Dostawców i Klientów końcowych. Zanim znajdziemy najlepsze rozwiązania, identyfikujemy najpilniejsze potrzeby.

Women_Discussing_Business

Łączymy to, co ważne

Łączymy ludzi z nowymi pomysłami i nowymi technologiami. Łączymy też wszystkich w ekosystemie – od Dostawców przez Resellerów po użytkowników końcowych. Nasz globalny zasięg, znajomość lokalnego rynku oraz podejście oparte na analizie danych sprawiają, że wszystko to jest możliwe. Współpracujemy z wiodącymi Dostawcami technologii, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania, które napędzają rozwój biznesu. 

engineer_checking_antenna

Ewolucja poprzez zmiany

Krajobraz technologiczny zmienia się z godziny na godzinę, co sprawia, że zaspokojenie potrzeb użytkowników końcowych staje się coraz istotniejsze. Arrow oferuje wydajne i innowacyjne sposoby wykorzystania technologii. Przeprowadzamy naszych Partnerów przez świat zawiłości IT, aby znaleźć odpowiednie rozwiązania dla użytkowników końcowych. Pomagamy też naszym Dostawcom w sprawnym wejściu na rynek.

Artifical_Intelligence_Project

Wyniki, które wpływają na biznes

Koncentrujemy się na osiąganiu wymiernych rezultatów, a nie tylko dostarczaniu rozwiązań technologicznych. Nasze podejście oparte na wynikach pomaga w osiąganiu celów, dzięki temu wszystkie współpracujące strony mogą osiągać korzyści biznesowe.

Dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić

Co robimy, aby rozwijać globalny ekosystem

Work meeting

Dostawcy

Ekspercka wiedza na temat rynków szybko rozwijających się. Globalna sieć partnerów. Nagradzane platformy. Usługi o wartości dodanej

Aerial of city and commuter line during the day

Resellerzy

Pomożemy Ci rozwinąć i zaoferować rozwiązania o wyższej marży dzięki dostępowi do większej liczby produktów i usprawnieniu funkcji back-office.

Aerial view of Las Vegas

Cloud solution providers

Pomagamy w zarządzaniu funkcjami back-office za pomocą naszej autorskiej platformy chmurowej ArrowSphere, dzięki czemu możesz przyspieszyć rozwój działalności w chmurze.

Evening view of glass office building

Managed service providers

Mając dostęp do wiodących światowych dostawców IT, oferujemy rozwiązania, dzięki którym możesz skoncentrować się na swoich klientach.

Female_Software_Engineer _Monitoring_System

Regionalni integratorzy systemów

Elastyczne opcje płatności. Spersonalizowane wsparcie. Uzupełniamy luki, aby umożliwić Ci zaoferowanie swoim klientom kompletnych rozwiązań.

Distributeur Dell Technologies

Globalni integratorzy systemów

Sprawność finansowa i operacyjna. Transformacja cyfrowa i wsparcie chmury na dużą skalę. Pomożemy Ci w zrozumieniu Twoich klientów w miarę ich ewolucji.

City Top View of Skyscrapers in Hong Kong city

Telcos

Kompleksowe rozwiązania ułatwiające poruszanie się w złożonym środowisku. Pomożemy Ci stworzyć nowe i dopasowane oferty dla Twoich klientów.

Asian_Business_Women_And_Group

Niezależni dostawcy oprogramowania

Mając dostęp do wiodących światowych dostawców oprogramowania, gwarantujemy ci oferowanie kompletnych rozwiązań dla użytkowników końcowych.