Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
People_Crowd_On_Pedestrian_Crosswalk
Rozwiązania

Rozwijaj swoją firmę

Rozwijaj się i rośnij, korzystając z odpowiednich narzędzi, wiedzy i rozwiązań.

Dla resellerów

Maksymalizuj wartość złożonych technologii. Zwiększaj przychody. Rozwijaj swoją firmę.

Team meeting in green space

Spersonalizowana usługa

Arrow zapewnia spersonalizowane usługi dzięki naszym inżynierom ds. rozwiązań, channel menedżerom, specjalistom ds. operacyjnych i doradcom ds. sprzedaży. Wszyscy nasi klienci otrzymują indywidualną usługę zapewnianą przez dedykowanego opiekuna klienta. Służymy pomocą w tworzeniu skutecznych strategii dotarcia do klienta i rozwiązań dostosowanych do jego potrzeb.

Asian_Business_Women_And_Group

Sprzedawaj i zdobywaj więcej klientów

Świadczymy usługi w zakresie dystrybucji z wartością dodaną, doradztwa biznesowego i wsparcia kanału partnerskiego. Nasze zasoby i programy dostosowane do potrzeb klientów, pomogą Ci szybciej się rozwijać, działać wydajniej i zmieniać firmę, równolegle, z szybko zmieniającym się krajobrazem technologicznym. Nasze usługi wsparcia pomogą Ci osiągnąć sukces:

  • Wsparcie w zakresie procesu wprowadzenia na rynek obejmuje planowanie biznesowe, w ramach którego wspólnie określamy cele, grupę użytkowników końcowych, opracowujemy szkolenia oraz optymalizujemy produkty i usługi.
  • W ramach wsparcia pre-sales, nasz wykwalifikowany zespół inżynierów pomaga opracować zakres prac, prezentacje dla klientów oraz POC (proof of concept).
  • Jesteśmy uznawani za jednego z 20 najlepszych globalnych dostawców szkoleń IT, a nasze doświadczenie w zakresie szkoleń i wdrażania umożliwia nam oferowanie zarówno natychmiastowych szkoleń produktowych, jak i kompleksowych, niestandardowych programów.
Arrow_Man_And_Woman_Working

Rozwój cyfrowy

Arrow łączy usługi subskrypcji, użytkowania i oferuje platformy, aby pomóc zarówno resellerom rozwiązań IT i usług, jak i dostawcom. Nasze platformy cyfrowe i narzędzia do samodzielnego zarządzania umożliwiają wyeliminowanie uciążliwych funkcji administracyjnych, dzięki czemu można skupić się na rozwijaniu działalności dla siebie i swoich klientów.

ArrowSphere to uznana w branży, wielokrotnie nagradzana platforma do zarządzania sprzedażą cloud - pomaga w zarządzaniu, skalowaniu i wyróżnianiu się firmy.

Adults reviewing documents overhead

Wsparcie inżynieryjne i techniczne sprzedaży

Nasi inżynierowie ds. sprzedaży ściśle współpracują z Tobą, aby zrozumieć Twoje wyzwania i stworzyć odpowiednie rozwiązania, które przyniosą Ci wymierne efekty biznesowe i pomogą w zawarciu transakcji. Zapewniamy profesjonalne wsparcie back-office, dzięki któremu można zwiększyć wydajność i zapewnić obsługę klientów, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów i zwiększeniu efektywności.

Business casual team manager having a discussion

Przyspiesz swój cykl sprzedaży

Arrow pomaga nadążyć za stale zmieniającymi się nawykami kupujących dzięki zróżnicowanemu portfolio rozwiązań analitycznych, w tym analizie trendów rynkowych, generowaniu popytu oraz niestandardowym szkoleniom. Badamy czynniki rynkowe i oceniamy trendy w zakresie danych, aby zrozumieć, w jakim punkcie jest obecnie rynek i dokąd zmierza. Dzięki analizie danych pomagamy określić strategie rozwoju, które koncentrują się na obszarach o największym potencjale, za niewielką część kosztów związanych z innymi możliwościami analizy rynku.

A man driving a car in the night city

Uzyskaj szybkie wyceny

Indywidualne rozwiązania i szybkie, dokładne wyceny. Zmienne struktury płatności i elastyczne finansowanie. Wiemy, że wiele rozwiązań, które sprzedajesz swoim klientom, składa się z więcej niż jednego produktu. Obecnie często jest to połączenie sprzętu, oprogramowania i usług. Nasz zespół ds. finansowania i leasingu może połączyć całe rozwiązanie Twoich klientów w jedną umowę. A Twoi klienci docenią wygodę płatności za wszystko za pomocą niskich, stałych wpłat, gdy Ty będziesz zwiększać swoją marżę poprzez dodawanie kolejnych elementów do oferty.

Nasze zintegrowane rozwiązania finansowe pomogą Ci zarządzać finansami w sposób zapewniający ciągłe możliwości wzrostu i chroniący marżę — bez ryzyka finansowego.

Dla dostawców

Zwiększ swój zasięg. Szybciej wejdź na rynek. Rozwijaj swój potencjał.

Jak pomagamy rozwijać się dostawcom

Simplify

Zmień swój marketing w inwestycję

Pakiet działań marketingowych i taktyki nie wystarczą, aby zwiększyć liczbę potencjalnych klientów. Dlatego koncentrujemy się na wymiernych wynikach biznesowych - od budowania możliwości pozyskiwania klientów po zwiększanie ROI.

Marketing
User_Value

Podnieś jakość obsługi użytkownika końcowego

Kompleksowe usługi dla użytkowników końcowych. Zautomatyzowane i przyspieszone odnowienia subskrypcji. Właściwe opcje upsell i cross-sell w celu przewidywania i zaspokajania potrzeb klientów.

Cloud

Skróć cykl sprzedaży

Kompleksowe rozwiązania finansowe dla Twoich klientów umożliwiają zwiększenie marży, usunięcie ryzyka finansowego i szybkie wejście na rynek.

Więcej o finansowaniu i leasingu
Pin

Wskaż możliwości rozwoju

Wiedza o tym, gdzie się rozwijać i jak rosnąć, zaczyna się od analizy potrzeb. Uzyskaj dogłębną analizę czynników rynkowych, możliwości, trendów i otoczenia konkurencyjnego.

Więcej na temat badania rynku