Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
People_Crowd_On_Pedestrian_Crosswalk
Řešení

Rozšiřte své existující podnikání

Rozšiřujte a škálujte pomocí správných nástrojů, znalostí a řešení

Pro poskytovatele IT

Maximalizujte hodnotu komplexních technologií. Podporujte růst tržeb. Podporujte své podnikání v růstu.

Team meeting in green space

Personalizovaná služba

Arrow poskytuje zkušenosti na míru prostřednictvím našich odborných techniků, obchodních manažerů, provozních specialistů a prodejních poradců. A všichni naši zákazníci dostávají stejnou službu v bílých rukavičkách od specializovaného správce účtu. Jsme tu, abychom vám pomohli s vytvářením efektivních strategií pro uvedení na trh a řešení na míru.

Asian_Business_Women_And_Group

Prodávejte a získávejte víc zakázek

Poskytujeme distribuci s přidanou hodnotou, obchodní poradenství a služby zprostředkování obchodu. Naše vlastní zdroje a přizpůsobené programy vám pomohou růst rychleji, efektivněji fungovat a transformovat vaše podnikání v souladu s rychle se vyvíjejícím technologickým prostředím. Naše služby aktivace zaručeně připraví váš úspěch:

  • Naše podpora při náboru zahrnuje obchodní plánování, kde společně pracujeme na identifikaci cílů kanálů, zacílení na koncové uživatele, vypracování školení a optimalizaci produktů a služeb.
  • Prostřednictvím předprodejní podpory náš zkušený tým inženýrů pomáhá vytvořit úspěšný rozsah práce, testovací verze pro zákazníky a důkazy o fungování.
  • Kompetenční centrum vám poskytuje nejnovější produkty od předních dodavatelů hardwaru a softwaru. Spolu s našimi techniky můžete řešení před nákupem navrhovat, testovat a zkoušet.
  • Jsme uznáváni jako jeden z 20 nejlepších globálních poskytovatelů školení v oblasti IT a odbornost našeho školení a jeho implementace nám umožňuje poskytovat jak okamžitá školení produktů, tak komplexní programy na míru.
Arrow_Man_And_Woman_Working

Zvětšujte se digitálně

Arrow spojuje předplatné, spotřebu a platformu, a pomáhá tak poskytovatelům a dodavatelům IT řešení a služeb. Naše digitální, samoobslužné platformy vám umožňují zbavit se nešikovných funkcí back-office, takže se můžete více soustředit na zlepšování obchodního růstu pro vás a vaše zákazníky.

ArrowSphere je v oboru uznávaná, cenami ověnčená platforma pro doručování a správu, která nabízí komplexní správu životního cyklu cloudu. Pomůže vám tak spravovat, škálovat a odlišit vaše podnikání.

Adults reviewing documents overhead

Inženýrská a technická podpora prodeje

Naši prodejní technici s vámi úzce spolupracují, aby porozuměli jedinečným výzvám vašich zákazníků a vytvořili správná řešení přinášející hodnotné obchodní výsledky, které vám pomohou uzavřít obchod. Poskytujeme personalizovanou back-office podporu, abychom zajistili, že budete moci škálovat a podporovat své zákazníky při dosahování nižších nákladů a vyšší efektivity.

Business casual team manager having a discussion

Urychlete cyklus prodeje

Společnost Arrow vám pomáhá udržet krok s neustále se měnícími prioritami a vývojem nákupních zvyklostí, a to prostřednictvím našeho rozmanitého portfolia inteligentních řešení včetně analýzy trendů na trhu / instalační základny, generování poptávky a zcela nových kampaní a vlastních brífinků a školení. Zkoumáme tržní faktory a vyhodnocujeme datové trendy, abychom pochopili, jak se trhu daří a kam směřuje. Prostřednictvím datové inteligence vám pomůžeme určit strategie růstu, které se zaměří na oblasti s největším potenciálem, za zlomek ceny jiných možností získání znalostí trhu.

A man driving a car in the night city

Získejte rychlé nabídky

Řešení na míru a rychlé a přesné nabídky. Variabilní platební struktura a flexibilní financování. Víme, že mnohá řešení, která prodáváte svým zákazníkům, se skládají z více než jednoho produktu. Nyní se často jedná o kombinaci hardwaru, softwaru a služeb. Náš tým financování a leasingu dokáže sloučit celé řešení pro vaše zákazníky do jedné smlouvy. A vaši zákazníci ocení pohodlí, které jim umožní platit za vše nízkými, fixními splátkami, zatímco vy zvýšíte svou marži tím, že do smlouvy zahrnete více služeb.

Naše integrovaná finanční řešení pomáhají řídit vaše finance způsobem, který poskytuje trvalé příležitosti k růstu a chrání marže – bez finančního rizika.

Zjistěte, co pro vás můžeme udělat
Kontaktujte nás
Pro dodavatele

Rozšiřte svůj dosah. Pronikněte na trh rychleji. Rozšiřte své kanály.

Pomáháme dodavatelům růst

Simplify

Proměňte svůj marketing v investici

Marketingové balíčky a taktiky vaši klientelu samy o sobě nerozšíří. Proto se zaměřujeme na hmatatelné obchodní výsledky – od budování kvalifikovaných příležitostí až po zvýšení návratnosti investic.

Marketing
Cloud

Zkraťte cyklus prodeje

Řešení financování pro vaše zákazníky na jednom místě vám umožní zvýšit marže, odstranit finanční riziko a rychle se dostat na trh.

Více o financování a leasingu
Pin

Určete příležitosti k rozšíření

Znalost toho, kam expandovat a jak růst, začíná u praktických poznatků. Získejte podrobnou analýzu hlavních tahounů, příležitostí, trendů a konkurenčního prostředí na trhu.

Více o znalostech trhu
Pojďme začít
Kontaktujte nás