Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Inside_Shopping_Center
Služby

Finanční služby Arrow

Využijte finanční služby, získejte zakázky a potěšte zákazníky.

Focused Business Man Doing Tech Research

Využijte finanční služby, získejte zakázky a potěšte zákazníky.

Zákazníci se snaží ve stále větší míře vyhnout břemenu vysokých kapitálových výdajů a očekávají flexibilnější způsoby, jak získat pro svůj podnik potřebné IT technologie. Financování prostřednictvím provozních nákladů získává stále vyšší oblibu, a to zejména s tím, jak se prosazuje cloud s novými platebními modely a tarify účtovanými podle spotřeby zdrojů.

Je snadné to přehlédnout, ale nalezení nejvhodnějších finančních možností je právě tak důležité, jako další součásti vaší nabídky. Ve skutečnosti se může stát, že vás opomenutí vhodných způsobů financování bude stát získání zajímavé obchodní příležitosti. Díky nabídce finančních služeb Arrow však můžete získat vy i vaši zákazníci řadu výhod.

Arrow nabízí partnerům jednoduchá, ale flexibilní řešení financování jejich podnikání.

Kredit

Platba po dodání zboží na fakturu se stanovenou lhůtou splatností, do výše dohodnutého limitu. Podmínky jsou stanoveny kreditní smlouvou. Toto řešení je vhodné zejména pro standardní obchodní případy a k jeho výhodám patří, že nejsou vázány finanční prostředky partnera a je urychlená dodávka zboží.

Mixed_Gender_Team_Meeting_Over_Laptop

Prodloužená splatnost

Platba s delší než standardní lhůtou splatnosti, kterou je možno dohodnout individuálně k jednotlivým zakázkám. Zákazník platí stanovený úrok za každý den prodloužené splatnosti. Toto řešení je vhodné zejména pro projekty, kdy koncový zákazník požaduje u našich partnerů delší splatnost (např. u dodávek do státní správy). K výhodám patří předpoklad získání větších zakázek nebo projektů; snadnější a efektivnější přístup k profinancování než vyřizování bankovních úvěrů nebo cena služby nepřevyšující bankovní úroky.

 

Financování projektů

Postupné dodávky zboží do projektu a fakturace se splatností odvozené od data ukončení projektu. Toto řešení je vhodné zejména pro projekty, kdy koncovému zákazníkovi dodávají naši partneři zboží postupně a vyúčtování probíhá až po předání celého projektu. K výhodám patří možnost získání větších zakázek nebo projektů; jednodušší realizace projektů díky postupným dodávkám; optimální financování projektů; snadnější a efektivnější přístup k profinancování než vyřizování bankovních úvěrů nebo cena služby nepřevyšující bankovní úroky.

Business_Meeting_at_Trendy_Startup_Company

Leasing

Zprostředkování leasingu s lesingovou společností. Toto řešení je vhodné zejména pro projekty, kdy koncový zákazník požaduje po našich obchodních partnerech dodávku financovanou formou leasingu. K výhodám patří možnost získání větších zakázek nebo projektů, kde je požadováno financování formou leasingu nebo úspora času při dojednávání podmínek leasingu.

Kontaktujte nás

Pro více informacích o možnostech financování vašich projektů nás prosím kontaktujte emailem (sale.ecs.cz@arrow.com) nebo telefonicky (Ostrava +420 597 488 811, Praha +420 266 109 211).