Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Man_Standing_on_Rooftop_with_Tablet
Platformy

ArrowSphere Cloud

Komplexní správa životního cyklu cloudu s certifikací ISO, která vám pomůže získat, zřizovat, spravovat a škálovat vaše multicloudové služby

Cloudové podnikání, doručené a spravované.

Digitální ekosystém se neustále rozšiřuje. Potřebujete technologické řešení, s nímž se váš podnik bude moci škálovat a transformovat.

Quote_To_Order

Cenové nabídky a objednávky

Prohlížejte si své slevy, spravujte marže a vytvářejte perfektní nabídku u více dodavatelů. Snadno přeměňte nabídky na zakázky na míru.

Data_Acquisition

Automatické zřizování

Zajistěte bezproblémové nasazení, urychlete implementaci a snižte náklady díky automatizovanému zřizování.

Renew Subscription

Správa předplatného

Získejte detailní kontrolu nad předplatným SaaS i spotřebou IaaS. Přistupujte k prediktivní analýze a vlastním upozorněním.

Cash Flow_USD

Účtování a fakturace

Komplexní integrace fakturace napříč dodavateli usnadňuje odsouhlasení a fakturaci. Plaťte zpětně a získejte více provozního kapitálu.

Private_And_Secure

Identita a přístup

Díky našemu vícefaktorovému ověřování a možnostem single sign-on přihlašování Microsoft jedním kliknutím budete mít snadný přístup, aniž byste ohrozili zabezpečení.

Cloud_Infrastructure

Zákaznický portál

Přidejte vlastní IP a spojte je dohromady, abyste získali výkonná řešení.

Multi-Colored_LED_Wall_Closeup
Zjednodušení složitého

Usnadnění růstu cloudu

Společnost Arrow se věnuje poskytování výjimečných služeb našim distribučním partnerům – a ArrowSphere Cloud nám v tom pomáhá. ArrowSphere Cloud je přední digitální platforma, která umožňuje rychlý a škálovatelný růst cloudového podnikání. Naši partneři si užívají jednoduchost platformy, od cenových nabídek a správy až k dalším výhodám! Platforma získala řadu ocenění v odvětví, včetně několika uznání Microsoft Indirect Provider. Byla také identifikována ve zprávách o platformách analytických společností IDC a Forrester. 

Automobile_Assembly_Line
Cloud je jednoduchý

Dodávání výkonných řešení

Navrhněte pro své zákazníky vždy to správné řešení. ArrowSphere Cloud vás propojí s předními světovými hyperscalery a osvědčenými dodavateli IaaS, PaaS, SaaS, HaaS a cloudového softwaru. Díky našim integrovaným doporučením doplňků a souvisejících produktů vám neunikne žádná příležitost k upsellingu nebo cross-sellingu.

Data_Scientists_Monitoring_Operations
Řídicí panely

Optimalizace, zabezpečení, snížení

Zabezpečení, výdaje a udržitelnost jsou základními pilíři veškeré cloudové aktivity. ArrowSphere Cloud využívá osvědčené postupy SecOps, FinOps a GreenOps, aby vám poskytl informace potřebné k plné optimalizaci vašich zákazníků. Pomocí tří výkonných řídicích panelů můžete identifikovat příležitosti ke zlepšení a vést své zákazníky k tomu, jak dosáhnout bezpečnějšího, cenově výhodnějšího a efektivnějšího využívání cloudu.

 

 • Řídicí panel zabezpečení: Monitorujte postoj všech zákazníků k zabezpečení
 • Řídicí panel optimalizace nákladů: Sledujte výdaje na cloud a dávejte doporučení k optimalizaci
 • Řídicí panel udržitelnosti: Vyhodnocujte, jak se zákazníkům daří dosahovat cílů v oblasti životního prostředí.
Man And Woman On Vespa Scooters
Podpora umělé inteligence

Chytřejší a rychlejší práce

Kterému zákazníkovi se tento měsíc daří nejlépe? Jaký je můj odhad výnosů do konce letošního roku? Jak si vede moje firma v porovnání s tímto měsícem minulého roku?

Získejte potřebné odpovědi na konkrétní otázky týkající se vaší firmy pomocí ArrowSphere Assistant, technologie AI integrované do ArrowSphere Cloudu. ArrowSphere Assistant analyzuje vaše podnikání a vydává informovaná doporučení, abyste mohli podniknout okamžité kroky a rychleji dosáhnout účinku.

Služba ArrowSphere Assistant je v současné době k dispozici v omezeném rozsahu. Všichni obchodní partneři společnosti Arrow budou informováni, až bude tato funkce široce dostupná.

Tunnel_With_LED_Integrated_Lightwall
Certifikace ISO 27001

Můžete si být jistí, že data vašich zákazníků jsou v bezpečí

Společnosti Arrow velmi záleží na ochraně dat obchodních partnerů a prodejců, a proto jsme pro ArrowSphere Cloud získali certifikaci ISO 27001.

ISO 27001 ukazuje, že společnost Arrow přijímá přísná opatření na ochranu technologií, které ArrowSphere Cloud používá, a dat našich partnerů a dodavatelů v rámci kanálů. Přísná certifikace specificky zajišťuje, že jsou zavedeny kontroly integrity dat, odolnosti infrastruktury, kontinuity podnikání, disaster recovery a mnohem více.

Tato uznávaná značka v oboru vám zajistí klid, protože dokládá, jak vysokou hodnotu klademe na bezpečnost a jak hluboce se zavazujeme dodržovat přísné předpisy a bezpečnostní postupy.

Employees reviewing data on a laptop
Zákaznický portál

Prodávejte snadněji

Využijte náš white-label marketplace k vytvoření samoobslužného prostředí pro své zákazníky. Jednou z největších výhod platformy ArrowSphere Cloud je náš zákaznický portál, který je přístupný v rámci samotné platformy a umožňuje vám prodávat přímo vašim zákazníkům. Zákaznický portál vám umožňuje:

 

 • Definovat své nabídky na marketplace, přizpůsobit si, které produkty a řešení dodavatelů a ceny zpřístupníte svým zákazníkům
 • Prodávat svá vlastní řešení, služby a duševní vlastnictví
 • Využít možnost sledování na portálu díky detailní analýze, včetně služby Google Analytics
 • Vytvářet marketingové kampaně a propagovat svou značku pomocí uživatelsky přívětivých marketingových nástrojů
 • Umožnit zákazníkům samoobslužné služby pro úpravu předplatného

Zákaznický portál neustále inovujeme a posilujeme, abychom lépe vyhověli vašim potřebám. Je čas využít výhod!

Man Paying Bill In Cafe
Užijte si bezproblémové vyúčtování

FinOps snadné

Fakturace a vyúčtování je jednoduché, přesné a bez zbytečných komplikací s ArrowSphere Cloud. Dashboardy pro IaaS a SaaS zpřehledňují využití cloudu a usnadňují jeho sledování. Dashboard pro optimalizaci nákladů sleduje výdaje za cloud a dává doporučení, jak zlepšit využití cloudu. Náš specializovaný portál FinOps shromažďuje funkce, které zjednodušují fakturaci v každém ohledu!

Zobrazujte fakturační výpisy globálně a filtrujte je podle vašich potřeb rychle. Získejte konsolidovanou fakturu pro každého zákazníka, kterou můžete integrovat přímo do svého ERP systému. Seskupte fakturační výpisy podle skupin zdrojů nebo nákladových středisek. 

Ušetřete čas a zvyšte efektivitu s pohodlnými možnostmi exportu:

 • Flash export: Okamžitě exportujte jedním kliknutím
 • Pokročilý export: Přizpůsobte export podle vaší šablony pomocí pokročilého exportu
 • Předdefinovaný export: Nastavte filtry a formát, abyste se mohli vrátit a provádět budoucí exporty v nádechu
Asian_Woman_on_Cliff_Overlooking_City

Zjednodušte své back-endové operace

Automatizujte svůj digitální dodavatelský řetězec. ArrowSphere Cloud snižuje chybovost díky integraci nabídky, objednávání a poskytování služeb. Vytvořte nabídku pro více dodavatelů, která splňuje vaše požadavky na marži, a poté ji snadno převeďte na objednávku. Automatizované zřizování znamená téměř okamžitou implementaci a nižší náklady.

Nabízíme také integraci s aplikací Microsoft Teams, která zvýší vaši efektivitu tím, že umožňuje přijímat preferovaná oznámení v reálném čase v pohodlném kanálu Teams.

Modern_Airport_Moving_Walkway

Využijte výhod prvotřídní podnikové analytiky

Snadno sledujte své KPI. Naše komplexní řídicí panely vám poskytnou přehled, který potřebujete k identifikaci chytrých příležitostí k růstu. Pronikněte do detailů a sledujte cloudové podnikání svých zákazníků v reálném čase – od analýzy trendů výdajů až po prognózy budoucí spotřeby.

Blue_Circuitboard_Closeup

Integrujte své systémy

Šetřete čas a omezte chyby. Nabízíme otevřená rozhraní API, která pokrývají téměř všechny funkce ArrowSphere Cloudu. Pomocí naší sady nástrojů API můžete přistupovat ke všem funkcím od našeho katalogu a nástrojů pro zřizování až po funkce pro účtování a správu spotřeby. Naše komplexní dokumentace API je snadno přístupná online a náš tým je vždy k dispozici, aby vám poskytl technickou podporu.

ArrowSphere Cloud poskytuje komplexní správu životního cyklu

Zařaďte se do dobré společnosti

Naše oceňovaná platforma pomohla dodavatelům i poskytovatelům IT urychlit digitální transformaci. Někteří z našich partnerů hlásí zvýšení výnosů až o 250 %!

Zjistěte, jak může ArrowSphere Cloud podpořit vaši firmu
Požádat o ukázku