Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Serveurs Dell Technologies
Řešení

Bezpečnost

Globální partnerství a dosah. Lokální odbornost. Vzhledem k neustálému rozvoji hrozeb vám pomáháme chránit zásadní infrastrukturu – od jádra přes edge až po cloud.

Pro poskytovatele IT

Spolupracujeme s předními dodavateli, takže svým zákazníkům můžete nabídnout bezkonkurenční ochranu.

System_Security_Specialist

Ochrana sítí a obsahu

Na ničem nezáleží víc než na integritě sítí, aplikací a podnikových aktiv vašich zákazníků. Nabízíme nástroje, software a odborné znalosti, které vám pomohou zmírnit hrozby, zabránit ztrátě dat, zabezpečit e-maily a nasadit brány firewall.

Asian_Woman_on_Bench_With_Laptop

Spravujte přístup a zabezpečte koncové body

Dnešní týmy potřebují přístup k systémům a datům kdykoli a kdekoli. Pomáháme vašim zákazníkům k bezproblémovému připojení a bezpečnosti na všech platformách i zařízeních.

Data_Center_Rack_Server_Cabinet_Is_Open

Najděte a opravte zranitelná místa

Každá společnost je má. Pomozte svým zákazníkům identifikovat, klasifikovat a vyřešit slabá místa v jejich technologických infrastrukturách.

Development_Engineer_Is_Testing

Přidejte do bezpečnosti inteligentní vrstvu

Vylepšená ochrana před hrozbami. Automatizovaná bezpečnost. Monitorování řešení. Naši bezpečnostní konzultanti vám pomohou poskytovat zákazníkům informace týkající se operací pro rychlejší, lépe koordinovanou reakci na hrozby.

Staňte se partnerem
Kontaktujte nás
Pro dodavatele

Dosah, odborné zkušenosti v oblasti bezpečnosti a znalost místního trhu potřebné pro růst vašeho podnikání.

Black_Woman_Smiling

Rozšiřte svůj kanál

Globální dosah. Lokální odbornost. Prověřený úspěch. Partnerství s Arrow znamená získat přístup k oceňovaným službám dodavatelského řetězce, rozšířenou podporu a finanční sílu na úrovni globální značky.

Business Team Brainstorming

Nabídka školení od lídrů v oboru

Obchodní školení. Technické workshopy. Certifikáty. Naše autorizovaná školicí střediska nabízejí odborné znalosti předních dodavatelů zabezpečení, a také příležitosti proměnit koncové uživatele v zákazníky.

Development Engineer Is Testing

Využijte naše aliance pro svůj růst

Přístup k většímu ekosystému znamená více příležitostí pro křížový prodej s integrovanějšími řešeními od různých výrobců, která jsou připravená pro trh a posouvají vaše podnikání kupředu.

Staňte se dodavatelem
Kontaktujte nás