Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Distributeur PowerStore Dell Technologies
Řešení

Dodavatelé

Jedinečná znalost kanálu. Odbornost v podnikových technologiích. Dokonalost řešení. Digitalizace distribuce.

Společnost Arrow vám pomůže škálovat

Více než distributor. Jsme katalyzátorem vašeho růstu.

Čtyři způsoby, jak rozšíříme vaše podnikání

Speedometer_KPH

Rychlejší přechod na trh

Platformy a strategie. Řešení a služby. A globální síť místních odborníků, kteří vám pomohou zkrátit váš čas uvedení na trh.

Rychlejší růst
Cloud_Subscription

Připojte se ke cloudovému tržišti

Usnadněte hledání vašich produktů prostřednictvím platformy ArrowSphere, našeho distribučního tržiště, které sdružuje 10 000 poskytovatelů IT a více než 3 miliony koncových uživatelů z celého světa.

Rozšiřujte prostřednictvím ArrowSphere
Data_Acquisition

Přeměňte data v dopad

Globální dosah. Lokální přehledy. Obojí používáme k tomu, abychom vás propojili s trhy a spotřebiteli, kteří budou mít největší dopad na vaše podnikání.

Dosahujte výsledků
Data_Intelligence_And_AI

Řešte komplexní problémy

Nabízíme praktická a otestovaná řešení a nejlepší provozní možnosti na trhu, které vám umožní se informovaně rozhodovat o produktech.

Chytrá řešení a Služba „Kompetenčního centra“

Kompletní hodnota pro dodavatele

Focused young diverse teammates working with team

Marketing

Konkrétní výsledky. Vyšší návratnost investic. Marketingoví specialisté. Ekosystém marketingových platforem. Můžeme vám pomoci rychleji oslovit ty správné zákazníky.

Two businesspeople having a handshake

Financování a leasing

Flexibilní řešení. Nabídky s rychlým obratem. Usnadňujeme koncovým zákazníkům nákup technologie, kterou potřebují tak, aby poskytovatelé IT mohli uzavírat více obchodů rychlejším tempem.

Two business people meetings in modern office

Technické prodeje

Úzce spolupracujeme s poskytovateli IT, abychom pochopili jedinečné výzvy jejich koncových uživatelů a našli pro ně optimální řešení. Náš odborný tým prodejních techniků poskytuje předprodejní a poprodejní podporu, včetně ukázek, hodnocení a podpory, aby vám pomohli uzavřít obchod a pokračovat v růstu.

Man_Working_On_3D_Rendering

Kompetenčním centru společnosti Arrow ECS

Kompetenčním centru společnosti Arrow ECS nabízejí poskytovatelům IT příležitost ověřit si koncept v produkčním prostředí. To znamená, že jsme vytvořili infrastrukturu, která vašim zákazníkům umožní hmatatelným způsobem testovat produkty. Ve skutečnosti k vytvoření řešení pro uvedení na trh orientovaných na zákazníky byly využity poznatky ze stovek ověřených konceptů. Využívejte nejmodernější prostředí k předvedení desítek řešení spolu s vašimi doplňkovými komplexními technologiemi.

Female boss shows presentation on screen at business

Vzdělávání a školení

Poskytujeme oceňované vzdělávací služby a certifikace, které umožňují poskytovatelům IT prodávat s jistotou a koncovým uživatelům získat školení, která potřebují.

Staňte se partnerem
Kontaktujte nás