Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Aerial view of Las Vegas
Řešení

Cloud

Platformy, řešení a odborné znalosti, které potřebujete k poskytování hybridních multicloudových řešení transformujících podnikání vašich zákazníků.

Pro poskytovatele IT

Zjednodušte své operace. Urychlete svůj růst. Pracujeme spolu s vámi na každém kroku.

Transportation with Expressway, Road and Roundabout

Získejte přístup k produktům, které fungují napříč datovým centrem, cloudem a edge

K poskytování hybridních multicloudových řešení je zapotřebí globální ekosystém dodavatelů. Máme dlouhodobé vztahy se zavedenými dodavateli hardwaru a softwaru, stejně jako s předními světovými hyperškálovateli a nejlepšími poskytovateli soukromých cloudových služeb.

Overhead of city at dusk

Urychlete svůj růst pomocí našeho cloudového pohonu

Pokud se jedná o službu, musí být všechno jednodušší. ArrowSphere to umožňuje. Naše oceňovaná platforma pro doručování a správu cloudu vám umožňuje nabízet řešení z našeho tržiště předních cloudových dodavatelů, dalších dodavatelů, se kterými uzavíráte smlouvu přímo, a vašich vlastních produktů a služeb. Spravujte své pracovní postupy. Konsolidujte účtování. Získejte přístup k analýze světové úrovně. To vše v jediné platformě.

Aerial city lights at night

Vytvářejte implementace světové úrovně

Nejen odbornost cloudu, ale také jeho certifikace. Pomáháme našim partnerům zaplňovat mezery a budovat jejich cloudové podnikání prostřednictvím certifikované technické podpory, školení a služeb. Náš předprodejní tým s vámi může spolupracovat při posuzování a navrhování řešení na míru. Jakmile obchod uzavřete, společnost Arrow může poskytovat poprodejní služby na vše od migrace po modernizaci. Konečný výsledek: implementace světové úrovně pro vaše zákazníky.

Women in a meeting in a modern office

Škálujte své podnikání

Jděte nad rámec pouhé správy cloudu. Bez ohledu na to, kde se na své cestě cloudem nacházíte, je vám k dispozici náš tým, aby vám pomohl rozvíjet ziskové a udržitelné podnikání v oblasti cloudových služeb. Od plánování a vzdělávání až po praktickou business intelligence a podporu při uvedení na trh – Arrow vás podpoří ve vašem úspěchu. 

Zjistěte, co pro vás můžeme udělat
Kontaktujte nás
Pro dodavatele

Rozšiřujeme váš globální dosah. Škálujeme vaše podnikání. A urychlujeme váš přechod k ekonomii XaaS.

Aerial view of people

Urychlete připravenost vaší platformy

Platformy jsou budoucností cloudového ekosystému – a prostorem, kde se XaaS bude nacházet, spravovat a prodávat. Platformy využívají rozhraní API, aby bylo možné okamžité nasazení a snadná správa. Pokud ještě nejste na API připraveni, pomůžeme vám s přechodem. Naše oceňovaná platforma ArrowSphere vám potom pomůže uvést produkty na trh rychleji.

City Top View of Skyscrapers in Hong Kong city

Rozšiřte svůj dosah

Dáváme důraz na výsledky před potenciálními zákazníky. Vytvářejte kampaně, které dostanou vaše produkty k těm správným koncovým zákazníkům. Pak spolupracujte s poskytovateli IT řešení na uzavření obchodu. Pomůžeme vám vybudovat váš prodejní kanál.

Young business people analyzing sales

Ocitněte se v dobré společnosti

Využijte sílu neustále dostupného toku příjmů jako služby pro své produkty s ArrowSphere. Připojení k našemu globálnímu ekosystému dodavatelů znamená, že budete na prvním místě a zároveň budete součástí implementací, které naši zákazníci realizují každý den.

Zjistěte, co pro vás můžeme udělat
Kontaktujte nás