Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Aerial city lights at night
Řešení

Jak pomáháme růst poskytovatelům IT

Urychlujeme chod celého technologického ekosystému vpřed.

Group of people in casual meeting

Zjednodušujeme složitost v prodeji IT

Udělejte z nákupu tu nejjednodušší část vaší práce s našimi řešeními na míru, variabilními platebními strukturami a flexibilním financováním. Potřebujete rychlé a věcné nabídky? Náš operační tým může dodat – ne za několik dnů, ale za méně než čtyři hodiny. Naše služby financování a leasingu mohou podporovat vás a vaše zákazníky, a pomoci vám tak spravovat vaše finance způsobem, který poskytuje příležitosti k trvalému růstu a chrání marže – bez finančního rizika.

Man and woman look at computer screen

Vybudujte své XaaS podnikání

Model XaaS se neustále vyvíjí, díky čemuž jsou tržiště pro podniky stále cennější. Tržiště pomáhá zjednodušit operace, zapojit kupující a prodat více produktů.

S ArrowSphere, naší platformou pro doručování a správu cloudu, můžete podpořit svůj digitální růst. Tisíce obchodních partnerů a miliony koncových uživatelů spoléhají na ArrowSphere při správě svého podnikání v oblasti využívání cloudu. Naše stále rostoucí platforma umožňuje vám a vašim zákazníkům škálovat a transformovat tak, že poskytuje snadno dostupné a bezpečné cloudové tržiště, automatizované zřizování, správu předplatného, nabídky a objednávky i účtování a fakturaci. 

Aerial of full parking lot

Podpořte svůj prodej

Růst je pro udržení pozice na neustále se vyvíjejícím trhu technologií nezbytný. Pomáháme poskytovatelům IT i prodejcům dosáhnout jejich růstových cílů tím, že poskytujeme řešení založená na výsledcích a zvyšujeme provozní efektivitu vašeho podnikání.

Poskytujeme značné množství zdrojů, které vám umožní růst prodeje, od specializovaných týmů pro zákazníky až po rychlé a přesné cenové nabídky. Nabízíme možnosti stabilního posílení, které vás vybaví pro prodej a pomohou získat více obchodů. Naše programy pro generování potenciálních zákazníků a poptávku vám pomohou najít kvalifikované potenciální zákazníky a naše zásadní informace o trhu vám pomohou identifikovat potenciální nové zákazníky. Technický prodej Arrow poskytuje předprodejní a poprodejní odborné znalosti, které pomáhají uzavírat obchody a zajišťují implementaci optimálních řešení. Naše Laboratoř řešení vám umožní získat praktický pohled prostřednictvím předvádění produktů, ověřování konceptů, inovací a integrace, stejně jako školení a umožnění.

Jsme více než jen distributor. Pracujeme společně a naše řešení vám pomohou k růstu. 

Vysoce rostoucí technologické trhy

Aerial view of Las Vegas

Cloud

Platformy, řešení, odborné znalosti a přístup k nejlepším světovým hyperškálovatelům. Naše řešení pomáhají transformovat podnikání vašich zákazníků.

CCTV_Camera_on_Streetcorner

Bezpečnost

Od jádra, přes cloud, až po edge – naše bezpečnostní služby zajišťují, že vaše zásadní infrastruktura zůstane chráněna.

Young business people analyzing sales

Datová

Rozhodujte se chytře a rychleji na základě užitečných poznatků a řešení připravených pro trh

Big Data Server Room Lit in Blue

Moderní datové centrum

Zlepšujte způsob, jakým vy a vaši zákazníci rostete s našimi řešeními moderních datových center

Woman_on_Laptop_at_Home

Edge architektura

Bezpečný design edge architektury a poskytování řešení na základě toho, co vaši zákazníci potřebují.

Zjistěte, co pro vás můžeme udělat
Kontaktujte nás