Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
intersecting highways
Služby

Urychlete růst svého podnikání

Odlište se od konkurence, snižte počet zákazníků a zvyšte potenciál ziskovosti se službami společnosti Arrow.

Služby, které vám pomohou se odlišit

Group business meeting in modern office
Managed Services

Začněte svou cestu

Rozšiřte své služby a kapacity řešení ve velkém měřítku – bez nutnosti velkých investic. Managed services společnosti Arrow vám mohou pomoci vylepšit vaše portfolio a dosáhnout úspor z rozsahu. Naše oblasti Managed services se rozrůstají a zahrnují správu dat, networking a zabezpečení a cloud.

Odstraňte překážky růstu, doplňte interní kapacity, plně využijte stávající technologie a škálujte rychleji se společností Arrow.

Group of people in a meeting
Služby podpory

Nepřetržitá podpora

Získejte klid díky hladkému chodu firmy. Společnost Arrow vytvořila komplexní a snadno přístupné portfolio služeb podpory, které poskytuje cenné služby, inovativní obchodní modely a spolehlivost, na kterou se můžete spolehnout. Poskytujeme podporu – s pocitem naléhavosti – v každé fázi nákupního cyklu, od hodnocení přes návrh předprodejních řešení až po instalaci a nasazení a další.

Asian_Businesspeople_Meeting_in_Foyer
Mezinárodní logistika

Detaily nechte na nás

Podnikejte snadněji po celé Evropě. Naše celosvětová síť odborníků na mezinárodní dodavatelský řetězec a logistiku vám může pomoci projít řadou mezinárodních obchodních procesů. Máme právní, daňové, obchodní a přepravní zdroje, které vám pomohou rychle porozumět mezinárodním obchodním procesům.

Industrial_Design_Engineering_Facility_Office
Profesionální služby

Zaměřené řešení

Technologie jsou složité – získejte přístup k potřebným odborným řešením. Naše profesionální služby jsou strategicky propojeny s novými technologiemi a doplňkovými řešeními dodavatelů, což vám zajistí vysoce zaměřené odborné znalosti. Poskytujeme školení a podporu, pomáháme vám vytvářet pipeline a budovat důvěru zákazníků pro zvýšení prodeje.

Group_Of_People_Having_Video_Conference
Vzdělávání a školení

Oceňované školení

Buďte informováni o nových a nově vznikajících technologiích. Prostřednictvím našich oceňovaných a na míru vytvořených školicích služeb umožňujeme vašemu týmu získat znalosti a certifikace v oblasti nejnovějších globálních technologických řešení.

Business_Meeting_at_Trendy_Startup_Company
Financování a leasing

Šetření kapitálu, zachování úvěru

Přizpůsobená řešení a rychlé nabídky. Variabilní struktura plateb a flexibilní financování. Společnost Arrow pomáhá spravovat finance způsobem, který zajišťuje trvalý růst, chrání marže a snižuje riziko.

ThinkOn Services
Marketing

Uspokojte potřeby zákazníků pomocí vašich řešení

Náš marketingový přístup zaměřený na výsledky a cílové skupiny zvyšuje výkonnost a pomáhá vám dosahovat měřitelných výsledků. Naše inteligentní cílení a spolupráce s dodavateli nám umožňují zachytit nákupní příležitosti v pozdní fázi.

group of programmers
Kompetenční centrum

Otestujte si své IT řešení ještě před jeho nasazením

Otestujte si IT řešení ještě před nasazením do reálného provozu – v kompetenčním centru společnosti Arrow ECS!

Odborné znalosti na rychle rostoucích technologických trzích

Cloud

Cloud

Zjednodušte pracovní postupy. Dostaňte se na trh rychleji. Vytvářejte hybridní multicloudová řešení díky přístupu k pěti nejlepším hyperscalerům na světě. Transformujte a rozvíjejte své podnikání pomocí cloudu.

Více informací o cloudu
Private_And_Secure

Bezpečnost

S využitím místních bezpečnostních odborníků a globálního přístupu pokrývají naše bezpečnostní řešení celý životní cyklus, od jádra přes edge až po cloud.

Více informací o zabezpečení
Data_Intelligence_And_AI

Datová

Pomozte svým zákazníkům získat z jejich dat maximum a proměnit tyto informace v užitečné poznatky. Sledujte trendy a získejte správné poznatky, které posunou podnikání vpřed.

Více informací o datové inteligenci
Servers

Moderní datové centrum

Úložiště. Computing. Networking. Virtualizace. Pomáháme vám optimalizovat datové centrum vašeho zákazníka pomocí softwarově definovaného systému.

Více informací o moderním datovém centru
Manufacturer

Průmyslové IT

S využitím našeho ekosystému průmyslových IT dodavatelů vytváříme přizpůsobená řešení, která vašim zákazníkům pomohou orientovat se v neustále se proměňujícím prostředí OT, IT a OT/IT.

Více informací o průmyslovém IT
IoT

Edge computing

Společnost Arrow nabízí odborné znalosti v oblasti edge computingu a poskytování řešení na základě toho, co vaši zákazníci potřebují, a zároveň zajišťuje zabudované zabezpečení napříč zvýšeným povrchem hrozeb.

Více informací o Edge computingu