Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Aerial view of Las Vegas
Služby

Globální doručovací služby

Zvládněte složité výzvy spojené s doručováním po celém světě Nabídněte svým zákazníkům bezproblémové prostředí doručování.

Drone_Scans_Barcode_Modern_Warehouse

Globální doručovací služby společnosti Arrow přispívají k tomu, abyste měli mezinárodní doručování jednodušší

Organizace doručování na několika místech po celém světě dokáže být časově náročná, složitá a nákladná.

Je třeba zohlednit řadu faktorů, mimo jiné:

  • Daň z přidané hodnoty (DPH)
  • Rozměry a ceny
  • Dodržování obchodních předpisů napříč různými geografickými oblastmi
  • Logistiku, místní i mezinárodní
  • Dovozní a vývozní dokumentaci
  • Pojištění
  • Procesy celního odbavení

Vneste do procesu doručování jednoduchost se společností Arrow. Můžeme vám pomoct najít nejlepší řešení pro vaše požadavky na projekt, cíle i rozpočet. Globální doručovací služby společnosti Arrow nabízejí řadu mezinárodních řešení doručování, která splňují i ty nejsložitější logistické výzvy.

Container_Ship_Harbor_Aerial

Zásilky produktů třetích stran

Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout službu, která umožňuje, aby všechny níže uvedené doručovací podmínky (incoterms) byly k dispozici pro hardware, který není získáván prostřednictvím společnosti Arrow, ať už v kombinaci s jiným hardwarem, nebo samostatně.

Aerial of full parking lot

Komplexní služba dodání DDP (Delivered Duty Paid)

Tato kompletní služba doručení na klíč je k dispozici ve 190 zemích. Zajišťuje hladké a efektivní celní odbavení s řízenými dovozními a vývozními procesy, které plně vyhovují předpisům. Dodržujeme přísné požadavky týkající se zákonů o dodržování obchodních předpisů a mezinárodní regulační požadavky, což nám umožňuje poskytovat vám a vašim zákazníkům bezstarostné služby.

intersecting highways

Prémiová služba dodání DAP (Delivered At Place)

Prémiová služba dodání DAP společnosti Arrow je služba ode dveří ke dveřím, kde má zákazník možnost jednat jako osoba zodpovědná za dokumentaci (Importer of Record) a zároveň mít vyhrazenou pomoc od našeho týmu v rámci dovozu. Zaručujeme vám naši podporu při získávání dokumentů požadovaných místními celními orgány ve fázi dovozu, abychom umožnili větší kontrolu nákladů při dodržování předpisů.

Container ship loading and unloading in sea port

Místní služba (L2L)

Ke všem výše uvedeným službám nabízí společnost Arrow i místní služby. Využijte decentralizovaný nákup, místní pořizování a fakturaci v zemi zákazníka pro zákazníky, kteří preferují místní faktury.

Usnadněte si mezinárodní doručování se společností Arrow
Spojte se s námi