Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Man Speaking At Event
Služby

Vzdělávání a školení

Oceňované služby školení. Stabilní vztahy s předními dodavateli. Získejte vše, co váš tým potřebuje, aby měl aktuální informace a certifikace pro služby vzdělávání a školení společnosti Arrow.

Jak může správný přístup ke školení pomoci k růstu vašeho podnikání

Employees_Collaborating_at_Roundtable_Aerial

Poskytujte vzdělání světové úrovně

Spolehlivě se orientujte v neustále se vyvíjejícím obchodním a technologickém prostředí. Testujte a vylepšujte své dovednosti. Mějte neustálý přehled o nedávných a nových technologiích. Propojte obchodní cíle vašich zákazníků s jejich IT plány.

Naše oceňované školicí služby na míru umožňují vašemu týmu získat znalosti a certifikace týkající se nejnovějších globálních technologických řešení. 

Asian_Businesspeople_Meeting_in_Foyer

Získejte školení na míru

Dovednosti je potřeba zlepšovat. Znalosti se musí rozvíjet. A žádné dva týmy nemají stejné požadavky. Proto s vámi spolupracujeme na přizpůsobení a úpravě modulů v rámci schválených školicích programů – aby váš tým mohl rychle růst v oblastech, kde to potřebuje.

Group Of Business People Having A Video Conference

Učte se od lídrů v oboru

IBM. Veeam. Dell. Palo Alto Networks. Citrix. Trend Micro. To jsou jen někteří z předních dodavatelů, se kterými spolupracujeme, abychom vám dodávali školení s nejvyššími standardy v oboru.