Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Aerial view of colorful freight trains on the rail
Řešení

Jak podporujeme IT kanál

Podpora růstu celého technologického ekosystému.

Čím se Arrow odlišuje

Urychlujeme růst všech subjektů v prodejním kanálu.

Postaráme se o obchodní výsledky, které jsou pro vás nejdůležitější

Smart Logistic Concept_Tablet With Map

Řešení vašich jedinečných výzev

I když se svět žene pořád vpřed, uděláme si čas vám naslouchat. Abychom opravdu chápali, co naši zákazníci, dodavatelé a koncoví uživatelé nejvíc potřebují. Protože než se nám podaří najít ta nejlepší řešení, potřebujeme zjistit, co vás nejvíc tíží.

Women_Discussing_Business

Navazujeme důležitá spojení

Propojujeme lidi s novými nápady a technologiemi. Propojujeme všechny prvky ekosystému – od dodavatelů přes poskytovatele IT služeb až po koncové uživatele. Dokážeme to proto, že máme globální šíři záběru, lokální odborné zkušenosti a přístup založený na datech. Spolupracujeme se stovkami předních světových poskytovatelů technologií na dodávání inovativních řešení, která přispívají k expanzi vašeho podnikání. 

engineer_checking_antenna

Změny jako impulz k dalšímu rozvoji

Technologické prostředí se mění každou hodinu. Pokud tedy máte vycházet vstříc potřebám koncových uživatelů, musíte jednat rychle. Společnost Arrow nabízí efektivní a inovativní způsoby, jak z technologií vytěžit maximum. Provádíme naše zákazníky komplexními situacemi, aby našli správná řešení pro své koncové uživatele. Našim dodavatelům zase pomáháme rychle se přizpůsobovat, aby dokázali rychleji vstupovat na trh.

Artifical_Intelligence_Project

Výsledky, které transformují podnikání

Soustředíme se na prakticky dosažitelné výsledky, nejenom na poskytování technologických řešení. Náš přístup opírající se o hmatatelné výsledky dokáže proniknout do nitra vašich největších výzev. a umožňuje všem subjektům v prodejním kanálu expandovat s jejich podnikáním. 

Zjistěte, co pro vás můžeme udělat
Kontaktujte nás

Čím přispíváme k rozvoji globálních ekosystémů

Work meeting

Dodavatelé

Odborné znalosti z rychle rostoucích trhů. Globální síť partnerů. Platformy ověnčené řadou cen. Služby s přidanou hodnotou, které se vám postarají o úspěch.

Aerial of city and commuter line during the day

Reselleři s přidanou hodnotou

Pomáháme vám expandovat a nabízet řešení s vyšší marží díky přístupu k více produktům a odstranění zátěže spojené s back-office funkcemi.

Aerial view of Las Vegas

Poskytovatelé cloudových řešení

Pomáháme Vám řídit back-office pomocí naší vlastní cloudové platformy ArrowSphere, abyste mohli akcelerovat své cloudové podnikání na vyšší obrátky.

Evening view of glass office building

Poskytovatelé Manažovaných služeb

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími dodavateli IT a nabízíme multivendorská řešení, takže se můžete v klidu soustředit na vlastní zákazníky.

Female_Software_Engineer _Monitoring_System

Regionální systémoví integrátoři

Flexibilní platební možnosti. Podpora šitá na míru. Doplníme vaše znalosti, abyste svým zákazníkům mohli nabízet kompletní řešení.

Distributeur Dell Technologies

Globální systémoví integrátoři

Finanční a provozní flexibilita. Škálovatelná digitální transformace a cloudová podpora. Pomáháme vám doprovázet vaše zákazníky při jejich rozvoji.

City Top View of Skyscrapers in Hong Kong city

Telekomunikační služby

Souhrnná řešení, která vám pomohou lépe se orientovat ve složitém prostředí. Pomáháme vám předkládat vašim zákazníkům nové a doplňující nabídky.

Asian_Business_Women_And_Group

Nezávislí dodavatelé softwaru

Díky přístupu k předním světovým dodavatelům softwaru Vám poskytneme tržiště, na kterém můžete nabízet kompletní řešení pro koncové uživatele.