Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Aerial city lights at night
Rozwiązania

Jak pomagamy rozwijać się resellerom

Rozwój całego ekosystemu technologicznego.

Group of people in casual meeting

Uprość złożoność procesu sprzedaży IT

Dzięki naszym rozwiązaniom dostosowanym do indywidualnych potrzeb, zmiennym strukturom płatności i elastycznemu finansowaniu, proces zamówień stanie się bardzo prostą częścią Twojej pracy. Potrzebujesz szybkich i dokładnych wycen? Nasz zespół operacyjny może to zrobić nie w ciągu kilku dni, ale w ciągu mniej niż czterech godzin. Usługi finansowania i leasingu mogą stanowić wsparcie dla Ciebie i Twoich klientów, pomagając zarządzać Twoimi finansami w sposób, który zapewnia trwałe możliwości rozwoju i chroni marże – bez ryzyka finansowego

Man and woman look at computer screen

Zbuduj swój biznes XaaS

Model XaaS wciąż ewoluuje, co sprawia, że rynki stają się coraz bardziej wartościowe dla firm. Marketplace pomaga uprościć operacje, angażować kupujących i sprzedawać więcej produktów.

Dzięki ArrowSphere, naszej platformie dostarczania i zarządzania w chmurze, możesz przyspieszyć swój cyfrowy rozwój. Tysiące partnerów handlowych i miliony użytkowników końcowych polegają na ArrowSphere w zarządzaniu swoją działalnością związaną z wykorzystaniem chmury. Nasza stale rozwijająca się platforma umożliwia Tobie i Twoim klientom skalowanie i przekształcanie, zapewniając łatwo dostępny i bezpieczny rynek w chmurze, automatyczne udostępnianie, zarządzanie subskrypcjami, wycenę i zamawianie oraz rozliczenia i fakturowanie. 

Aerial of full parking lot

Zwiększ swoją sprzedaż

Wzrost jest niezbędny do utrzymania pozycji na stale zmieniającym się rynku technologii. Pomagamy dostawcom technologii IT oraz innym dostawcom w osiąganiu ich celów rozwojowych dzięki dostarczaniu rozwiązań skupionych na wynikach oraz powodowaniu skuteczności operacyjnej dla Twojej firmy.

Od specjalistycznych zespołów klienta po szybkie i dokładne wycenianie, dostarczamy szeroką gamę zasobów umożliwiających Ci zwiększenie swojej sprzedaży. Oferujemy możliwości rozwoju, które wspomogą Cię w sprzedaży i zdobywaniu większej liczby klientów. Nasze programy generowania leadów pomogą Ci znaleźć kwalifikowanych klientów, a nasze analizy rynku pomogą Ci zidentyfikować potencjalnych nowych klientów. Dział sprzedaży technicznej firmy Arrow dostarcza wiedzę przed- i posrzedażową, aby pomóc w zamknięciu transakcji i zapewnić wdrożenie optymalnych rozwiązań. Arrow Solutions Lab umożliwia zdobycie praktycznego doświadczenia dzięki demonstracjom produktów, innowacjom i integracji, a także szkoleniom i programom wsparcia.

Jesteśmy kimś więcej niż dystrybutorem. Działając wspólnie, nasze rozwiązania pomogą Ci się rozwijać. 

Rozwijaj swój biznes z Arrow
Dowiedz się więcej

Dynamiczne rynki technologiczne

Aerial view of Las Vegas

Cloud

Platformy, rozwiązania, specjalistyczna wiedza i dostęp do najlepszych dostawców hiperskalarnych na świecie. Nasze rozwiązania pomagają rozwijać biznes Twoich klientów.

CCTV_Camera_on_Streetcorner

Security

Nasze usługi bezpieczeństwa zapewniają, że Twoja infrastruktura o znaczeniu krytycznym jest chroniona.

Young business people analyzing sales

Data Intelligence

Podejmuj mądrzejsze, szybsze decyzje dzięki praktycznym analizom i gotowym do wprowadzenia na rynek rozwiązaniom.

Big Data Server Room Lit in Blue

Modern data center

Zmieniaj sposób, w jaki rozwijasz się Ty i Twoi klienci dzięki naszym nowoczesnym rozwiązaniom dla centrów danych

New_York_City_Intersection_Aerial

DevOps

Technologia, niezawodność i szybkość, które pomogą Twoim klientom zachować cały cykl rozwoju oprogramowania.

Woman_on_Laptop_at_Home

Edge computing

Projektowanie i dostarczanie bezpiecznych rozwiązań opartych na technologii edge computing w oparciu o potrzeby klientów.