Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Munich_Central_Train_Station
Rozwiązania

Edge computing

Twórz, łącz, zarządzaj i utrzymuj bezpieczne rozwiązania edge.

Stylized aerial view of an overpass at night

Projektowanie przetwarzania edge oraz dostarczanie rozwiązań

Edge oferuje wspaniały potencjał transformacji sposobu działania firm, dostarczając cenne wnioski na temat danych z obiektów, które wcześniej były niekomunikatywne. Arrow zapewnia projekt przetwarzania edge oraz dostarczanie rozwiązań w oparciu o to, czego potrzebują Twoi klienci, jednocześnie zapewniając, by bezpieczeństwo było wbudowane na powierzchni zwiększonych zagrożeń.

Aerial city lights at night

Bezpieczne rozwiązania — od przetwarzania brzegowego po rdzeń

Jako podmiot umożliwiający i agregujący kanały edge oraz IoT, mamy dostęp do kompletnego ekosystemu dostawców oraz dostawców usług informatycznych, wykwalifikowanych w różnych dziedzinach edge. A dzięki silnej ofercie w zakresie bezpieczeństwa pomagamy chronić krytyczną infrastrukturę oraz zapewniać bezpieczeństwo od czujnika po zachód słońca.

 Female_IT_Technician_Running_Maintenance_Program

Głęboka specjalistyczna wiedza pomagająca w przemierzaniu kompleksowości

Wdrażaj, zarządzaj, monitoruj, analizuj i zabezpieczaj połączone urządzenia oraz usługi w całym ich cyklu życia. Dzięki dostępowi do setek wiodących dostawców i specjalistycznej wiedzy w zakresie rozwiązań, pomagamy Ci w przemierzaniu otoczenia dostawców w zakresie technologii edge oraz IoT z łatwością.

Zobacz nasze portfolio przetwarzania edge
Zostań Partnerem
Skontaktuj się z nami