Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Red_Printed_Circuitboard_Closeup
Producenci

Red Hat

Red Hat to wiodący na świecie dostawca rozwiązań oprogramowania typu open source w zakresie infrastruktury chmury hybrydowej, oprogramowania pośredniczącego, zarządzania i automatyzacji.

Oferowanie potężnych technologii open source dla przedsiębiorstw

Satellite Surveillance Operation

O Red Hat

Red Hat to wiodący na świecie dostawca rozwiązań oprogramowania typu open source w zakresie infrastruktury chmury hybrydowej, oprogramowania pośredniczącego, integracji zwinnej, tworzenia aplikacji natywnych dla chmury, zarządzania i automatyzacji.

Korzystając z podejścia opartego na społeczności, Red Hat zapewnia niezawodne i wydajne technologie, a także nagradzane usługi wsparcia, szkoleń i doradztwa.

Dzięki Red Hat Twoi klienci mogą z powodzeniem dostosowywać się, gdy biznes staje się coraz bardziej cyfrowy i połączony. Red Hat działa na rynku od ponad 25 lat, a 9 lipca 2019 r. Red Hat stał się spółką zależną IBM.

Dzięki wsparciu Arrow i IBM, Red Hat będzie nadal pomagać Twoim klientom stawić czoła wyzwaniom biznesowym… Teraz i w przyszłości.

Server_Racks_In_Blue_Lit_Server_Room

Red Hat produkty

Enterprise Linux

Red Hat Enterprise Linux to wiodąca na świecie platforma Linux dla przedsiębiorstw i system operacyjny typu open source. To podstawa, na której można skalować istniejące aplikacje — i wdrażać nowe technologie — w środowiskach fizycznych, wirtualnych, kontenerowych i wszystkich typach środowisk chmurowych.

Middleware

  • Red Hat Application Runtime
  • Red Hat Integration
  • Red Hat Process Automation
  • Red Hat Middleware Portfolio
Female_In_Meeting_Room_With_Arrow_Building_In_Back

Łatwo sprzedawaj Red Hat swoim klientom

Uzyskaj dostęp do odpowiednich i aktualnych treści z Red Hat, aby skuteczniej sprzedawać rozwiązania swoim klientom. Otrzymuj wysokiej jakości treści w postaci filmów, białych ksiąg, studiów przypadków, artykułów dotyczących przywództwa myślowego, formularzy przechwytywania leadów i nie tylko dzięki Curated Content firmy Arrow. Możesz łatwo zrealizować strategię marketingu cyfrowego, przyspieszyć generowanie popytu oraz pozyskiwać i zamykać potencjalnych klientów.

Co tydzień treść jest organizowana w kampanie, które można udostępniać na swojej stronie internetowej, blogu, kontach w mediach społecznościowych i za pośrednictwem poczty e-mail. Wszystko odbywa się za pomocą kilku prostych kliknięć — lub pozwól, aby program zrobił to automatycznie za Ciebie.

Red Hat resources