Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Full frame shot of metallic structure
Producenci

Splunk

Rozszerzalna platforma danych Splunk zapewnia ujednolicone bezpieczeństwo, możliwość obserwacji całego stosu i nieograniczone niestandardowe aplikacje.

Przekształcanie danych w działanie

Random_Numbers_on_Screen_Closeup

O Splunk

Splunk zamienia dane w działanie dzięki pierwszej na świecie platformie Data-to-Everything. Innowatorzy w dziedzinie IT, bezpieczeństwa, IoT i operacji biznesowych mogą teraz uzyskać pełny wgląd w swoją działalność w czasie rzeczywistym, przekształcać dane w wyniki biznesowe i korzystać z technologii, które przygotowują ich na przyszłość opartą na danych. Technologia Splunk została zaprojektowana do badania, monitorowania, analizowania i działania na danych w dowolnej skali.

2 people in a modern hallway

Arrow i Splunk

Kompetentny i doświadczony zespół Arrow może pomóc w skutecznej sprzedaży i dostarczaniu rozwiązań Splunk. Oferujemy pomoc na każdym etapie procesu poprzez:

  • Dostarczając Ci informacji potrzebnych do sprzedaży większej liczby rozwiązań w różnych sektorach i kilku różnych przypadkach użycia
  • Rekomendowanie komplementarnych rozwiązań uzupełniających ofertę Splunk
  • Ułatwienie zakupu i zarządzania rozwiązaniami Splunk za pośrednictwem ArrowSphere, platformy ArrowSphere do dostarczania i zarządzania w chmurze
  • Generowanie popytu dzięki rozwojowi biznesu i dostosowanym kampaniom marketingowym
  • Oferowanie pełnego portfolio usług doradczych, od oceny przedsprzedażowej po projektowanie rozwiązań, wsparcie i szkolenia

Już dziś rozpocznij pracę z Arrow i Splunk!

Group_Of_Business_People_Working

Oferta produktowa Splunk

  • IT operations: programowanie Splunk może pomóc firmom uprościć i unowocześnić IT w celu wydłużenia czasu pracy bez przestojów i uzyskania przewagi konkurencyjnej.
  • Cyber security solutions: Tysiące organizacji polega na Splunk w celu modernizacji rozwiązań bezpieczeństwa IT i wzmocnienia cyberobrony.
  • Industrial data and the Internet of Things: Firmy mogą używać Splunk do danych platformy Industrial IoT, aby zminimalizować nieplanowane przestoje i wysokie koszty.
  • Business analytics & process mining: problemy z procesami, które uniemożliwiają firmom osiągnięcie celów, można szybko zidentyfikować.

Splunk Resources