Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Electronic_Circuit_Board_Closeup_02
Producenci

Infinidat

Skalowalne rozwiązania pamięci masowej o pojemności wielu petabajtów dla najbardziej wymagających przedsiębiorstw i dostawców usług

Aerial view of colorful freight trains on the rail

Infinidat

Infinidat pomaga przedsiębiorstwom i dostawcom usług wzmacniać przewagę konkurencyjną opartą na danych na dużą skalę. Skoncentrowana na oprogramowaniu architektura Infinidat zapewnia opóźnienia poniżej milisekundy, 100% dostępność i skalowalność przy znacznie niższym całkowitym koszcie posiadania niż konkurencyjne technologie pamięci masowej. Firma została założona przez pioniera w branży pamięci masowej, Moshe Yanai, w 2011 roku i do tej pory wysłała ponad 7 EB na cały świat.
2 people in a modern hallway

Współpraca z firmą Arrow ECS

Kompetentny i doświadczony zespół Arrow może pomóc w sprzedaży i dostarczaniu rozwiązań Infinidat oraz wspierać klientów na każdym etapie ich podróży poprzez:
  • Equipping Infinidat partners with the knowledge and expertise they need to sell storage solutions across a range of sectors and in a number of different use cases
  • Recommending complementary solutions to complete the Infinidat offering
  • Identifying target customers and generating demand with business development and tailored marketing campaigns
  • Offering a comprehensive portfolio of Arrow services from pre-sales assessments to solution design, implementation, optimisation, support services and training.

Pozwól Arrow rozpocząć pracę z Infinidat już dziś!

intersecting highways

Oferta produktowa Infinidat

  • InfiniBox® zapewnia wielopetabajtową pamięć masową dla przedsiębiorstw ze skalowalnością przekraczającą 8 PB w pojedynczej szafie o wysokości 42U, szybszą niż wydajność all-flash, gwarantowaną 100% dostępnością i obsługą wielu protokołów z niewiarygodną łatwością użytkowania. Dzięki przełomowej cenie InfiniBox zapewnia również bezprecedensową wartość dla nowoczesnej pamięci masowej dla przedsiębiorstw.
  • InfiniGuard® to wielopetabajtowe, rozpoznające aplikacje urządzenie do ochrony danych, które przechowuje do 40 petabajtów i zapewnia szybkie przywracanie danych w celu zapewnienia ciągłości biznesowej. InfiniGuard opiera się na tej samej architekturze oprogramowania Infinidat, która obsługuje InfiniBox i obsługuje bogaty zestaw ekosystemów/rozwiązań oprogramowania do ochrony danych firm Commvault, Dell EMC, IBM, Microsoft, Oracle, SAP, Veeam i Veritas.
  • InfiniVerse® to inteligentny, oparty na chmurze mechanizm zarządzania i monitorowania pamięci masowej. Łączy telemetrię systemową z opartą na sztucznej inteligencji analizą predykcyjną, aby zapewnić bardzo szczegółowe raporty i przydatne informacje. InfiniVerse umożliwia użytkownikom szybkie identyfikowanie potencjalnych wąskich gardeł wydajności w ich infrastrukturze sieciowej, znajdowanie i odzyskiwanie pojemności z uśpionych wolumenów oraz upraszczanie planowania zasobów.

Platformy społecznościowe Infinidat