Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
intersecting highways
Usługi

Przyspiesz rozwój swojej firmy

Wyróżnij się na tle konkurencji, zmniejsz migrację klientów i zwiększ potencjał rentowności dzięki usługom Arrow.

Usługi, które pomogą Ci się wyróżnić

Group business meeting in modern office
Usługi zarządzane

Rozpocznij swoją podróż

Rozszerz możliwości swoich usług i rozwiązań na dużą skalę – bez dużych inwestycji Zarządzane usługi Arrow mogą pomóc Ci rozszerzyć Twoją ofertę i osiągnąć efekt skali. Nasze usług zarządzane stale się rozwijają i obejmują zarządzanie danymi, networking, bezpieczeństwo oraz chmurę.

Wyeliminuj bariery w rozwoju, uzupełnij swoje możliwości, w pełni wykorzystaj istniejące technologie i skaluj szybciej dzięki Arrow.

Group of people in a meeting
Usługi wsparcia

Całodobowe wsparcie

Zyskaj spokój ducha dzięki płynnej działalności biznesowej. Firma Arrow stworzyła kompleksową i łatwo dostępną ofertę usług wsparcia, która zapewnia cenne usługi, innowacyjne modele komercyjne i niezawodność, na której możesz polegać. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie cyklu zakupowego, od oceny przez projektowanie rozwiązań przedsprzedażowych po instalację i wdrożenie i nie tylko.

Asian_Businesspeople_Meeting_in_Foyer
Międzynarodowa logistyka

Szczegóły zostaw już nam

Łatwiejsze prowadzenie działalności w całej Europie. Nasza globalna sieć międzynarodowych ekspertów ds. łańcucha dostaw i logistyki może pomóc Ci przejść przez niezliczoną ilość międzynarodowych procesów biznesowych. Dysponujemy specjalistami ds. prawnych, podatkowych, handlowych i transportowych, którzy pomogą Ci szybko zrozumieć międzynarodowe procesy biznesowe.

Group_Of_People_Having_Video_Conference
Edukacja i szkolenia

Nagradzane szkolenia

Bądź na bieżąco z nowymi technologiami. Dzięki naszym nagradzanym i dostosowanym usługom szkoleniowym umożliwiamy Twojemu zespołowi zdobycie wiedzy i certyfikatów na temat najnowszych globalnych rozwiązań technologicznych.

Business_Meeting_at_Trendy_Startup_Company
Finansowanie i leasing

Oszczędność kapitału, ochrona kredytu

Spersonalizowane rozwiązania i szybkie wyceny. Zróżnicowane formy płatności i elastyczne finansowanie. Arrow pomaga zarządzać finansami w sposób, który zapewnia zrównoważony wzrost, chroni marże i zmniejsza ryzyko.

ThinkOn Services
Marketing

Sprostaj potrzebom klientów dzięki swoim rozwiązaniom

Nasze oparte na wynikach, zorientowane na odbiorców podejście do marketingu napędza wydajność i pomaga osiągnąć wymierne wyniki. Nasze precyzyjne metody dotarcia do klientów i współpraca z dostawcami pozwalają nam wychwytywać okazje zakupowe na późnym etapie.

Wiedza specjalistyczna na rynkach szybko rozwijających się technologii

Cloud

Cloud

Uprość przepływy pracy. Szybciej dostarczaj na rynek. Twórz hybrydowe rozwiązania multicloud dzięki dostępowi do pięciu najlepszych hiperskalerów na świecie. Przekształć i rozwijaj swoją firmę dzięki chmurze.

Dowiedz się więcej o chmurze
Private_And_Secure

Bezpieczeństwo

Dzięki wykorzystaniu lokalnych ekspertów ds. bezpieczeństwa i globalnemu podejściu nasze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa obejmują cały cykl życia, od rozwiązań podstawowych po rozwiązania brzegowe i chmurę.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie
Data_Intelligence_And_AI

Data intelligence

Pomóż swoim klientom w pełni wykorzystać swoje dane i przekształcić je w użyteczne informacje. Śledź trendy i zbieraj odpowiednie informacje, aby rozwijać działalność.

Dowiedz się więcej o analizie danych
Servers

Nowoczesne data centre

Przechowywanie. Obliczanie. Praca w sieci. Wirtualizacja. Pomagamy zoptymalizować centrum przetwarzania danych klienta za pomocą programowo zdefiniowanego systemu.

Dowiedz się więcej o nowoczesnym centrum przetwarzania danych
Dev_Kits_And_Tools

DevOps

Rozbudowana baza dostawców Arrow może pomóc Twoim klientom zintegrować ich oprogramowanie i zespoły IT, aby szybciej tworzyć bardziej wartościowe wersje.

Dowiedz się więcej o DevOps
Manufacturer

IT dla przemysłu

Korzystając z naszego ekosystemu dostawców rozwiązań IT dla przemysłu, tworzymy spersonalizowane rozwiązania, które pomogą Twoim klientom przejść przez ciągłe zmiany w środowiskach OT, IT i OT/IT.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach IT dla przemysłu
IoT

Edge computing

Arrow oferuje specjalistyczną wiedzę w zakresie projektowania i dostarczania rozwiązań Edge Computing w oparciu o potrzeby klientów, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo wbudowane w zwiększoną powierzchnię zagrożeń.

Dowiedz się więcej o Edge Computing