Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Windmill_Farm_Zhoushan
Usługi

Marketing

Dane i analizy ułatwiające dostawcom znalezienie najlepszych okazji rynkowych. Strategie pozyskiwania potencjalnych klientów.

Strategia oparta na wynikach. Łączymy potrzeby klienta z twoimi rozwiązaniami.

Offer

Kreowanie szans sprzedażowych

Pomagamy naszym klientom rozwijać ich firmy i skracać proces sprzedaży dzięki praktycznym analizom i strategię marketingową zorientowaną na grupę docelową.

Pipeline_EU

Wsparcie sprzedaży

Najważniejsze są wyniki. Dla dostawców najistotniejszy jest zwrot z inwestycji. Wspieramy naszych dostawców podczas procesu wprowadzania produktów na rynek i realizacji usług.

Dane jako czynnik napędzający rozwój przedsiębiorstw

Telecommunications_Operational_Data_Center

Zwiększ sprzedaż dzięki naszemu wsparciu

Więcej możliwości biznesowych i skrócony cykl sprzedaży. Pomożemy Ci osiągnąć oba te cele, wykorzystując wiedzę rynkową, pochodzącą z niedostępnych publicznie analiz danych o transakcjach IT.

ThinkOn Services

Wykorzystaj najwyższej jakości nasz MarTech stack

Dzięki naszym narzędziom jesteśmy gotowi pomóc Ci zaplanować i przeprowadzić określone działania marketingowe, ale również przeprowadzić analizę ich skuteczności oraz odpowiednią optymalizację.

Smart Logistic Concept_Tablet With Map

Przyśpiesz swoje działania rynkowe

W dzisiejszych czasach opieramy się na danych. Arrow wykorzystuje dane, aby pomóc dostawcom znaleźć i zrekrutować partnerów, dostarczyć wartościowe treści i dotrzeć do klientów końcowych.