Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
City Stream Park With Crowd At Sunset Clouds
Producenci

Microsoft

Firma Microsoft opracowuje, produkuje i sprzedaje oprogramowanie komputerowe i usługi w chmurze, takie jak Microsoft Azure, najbardziej zaufane rozwiązanie chmury hybrydowej na świecie.

Przeprowadź transformację cyfrową dzięki chmurze Microsoft.

Aerial view of people

Microsoft

Firma Microsoft oferuje klientom wiodące w branży rozwiązania chmurowe IaaS, PaaS i SaaS ze zintegrowanym uczeniem maszynowym w większej liczbie regionów niż jakikolwiek inny dostawca w branży. Jako pośredni dostawca roku Microsoft (2019), Arrow wywarł znaczący wpływ na przyspieszanie klientów do dostawców CSP. Firma Arrow odniosła wielki sukces, identyfikując, rozumiejąc i wykorzystując nowe możliwości za pośrednictwem MyCloudPortalArrowSphere, naszego portalu samoobsługowego.

 

Dlaczego warto nawiązać współpracę z firmami Arrow ECS i Microsoft?

Firma Arrow ECS jest dystrybutorem rozwiązań Microsoft i korzysta z bezpośrednich mechanizmów integracji przez interfejs API z portalami Microsoft, przeznaczonymi do udostępniania i konfigurowania usług.

Jesteśmy jednym z niewielu dystrybutorów typu VAR. Nasza misja polega na pomaganiu dostawcom rozwiązań w poszerzaniu grona klientów i zwiększaniu sprzedaży usług przetwarzania w chmurze Microsoft w tempie przekraczającym wskaźniki rynkowe.

Prowadzimy szkolenia i udostępniamy partnerom specjalistyczną wiedzę, pomagamy realizować procesy handlowe i udzielamy wsparcia, dzięki czemu mogą oni zwiększać sprzedaż usług przetwarzania w chmurze Microsoft.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z firmami Arrow ECS i Microsoft?

 • ArrowSphere to nasza wiodąca w branży platforma pośrednictwa w chmurze, na której partnerzy Arrow mogą samodzielnie obsługiwać licencje CSP swoich klientów poprzez wycenianie, zamawianie i zaopatrzenie, korzystając z usług i rozwiązań dostarczanych przez wiodące światowe firmy technologiczne. Dzięki ArrowSphere możesz korzystać z interaktywnych narzędzi analitycznych i ustawiać progi w celu monitorowania wykorzystania platformy Azure przez klienta za pomocą kilku kliknięć przycisku. Możesz również skorzystać z łatwego w użyciu narzędzia do raportowania ArrowSphere, aby zarządzać zużyciem SPLA z miesiąca na miesiąc.

 • Premium Microsoft support radzi sobie z codziennymi wyzwaniami technicznymi związanymi z licencjami CSP klientów. Zapewniamy opłacalne rozwiązanie dzięki pakietowi wsparcia na poziomie partnera i klienta. Zespół Arrow Tech jest w gotowości przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, aby pomóc w przypadku wszelkich problemów związanych z licencjonowaniem CSP.

 • Program po rozliczeniu zdejmuje ciężar z ramion naszego partnera, przesyłając fakturę CSP przez 30 dni i naliczając tylko to, co zostało faktycznie wykorzystane.

 • "Marketing-in-a-Box” toolkit łączy partnerów z ich klientami poprzez automatyzację marketingu, media społecznościowe i zarządzanie treścią.
Well Dressed Male Sitting At Pool With Laptop

Microsoft Cloud Solution Provider program

Program Microsoft Cloud Solution Provider (CSP) ma na celu umożliwienie partnerom Arrow sprzedaż różnych usług w chmurze firmy Microsoft wraz z ich własnymi produktami, usługami i ofertami. A dzięki naszej platformie ArrowSphere partnerzy mogą natychmiast rozpocząć sprzedaż Microsoft Cloud Services przy minimalnych nakładach inwestycyjnych. Korzyści z programu Microsoft CSP obejmują:

 • Kontrola bezpieczeństwa, abonamentów i wydatków
 • Dodatkowe strumienie przychodów z alternatywnych usług w chmurze
 • Szansa na zbudowanie usług w chmurze w oparciu o zaufaną technologię Microsoft
 • Wzrost od nowych i dotychczasowych klientów dzięki ulepszonym usługom
 • Szybka i bezpieczna migracja chmury do chmury
 • Kompleksowe wsparcie ekspertów technologii Microsoft
Female_Software_Engineer _Monitoring_System

Oferowane programy Microsoft

Microsoft CSP Indirect

 • SaaS: Arrow prowadzi kompletny katalog Indirect CSP Commercial SaaS dla firmy Microsoft, taki jak:
  • Microsoft 365, Office 365, Exchange Online, Windows 10, Microsoft Intune, Microsoft Teams
 • IaaS:
  • Microsoft Azure zapewnia zasoby potrzebne do tworzenia aplikacji lub rozwiązań korporacyjnych od podstaw lub migrowania ich z lokalnych lub innych dostawców chmury.

Microsoft Service Provider License Agreement (SPLA)

Umowy za pośrednictwem Arrow zapewnią dostęp do centrum licencjonowania zbiorowego, w którym klienci mogą korzystać z licencji na rdzeń, procesor i użytkownika.

Microsoft ISV program

Microsoft Integrated Service Vendor (ISV) program oferuje naszym partnerom możliwość opracowywania oprogramowania oraz sprzedaży tych rozwiązań i usług w ramach ekosystemu Arrow, przy jednoczesnym wykorzystaniu chmury. Dzięki Arrow, niezależnie od tego, czy interesuje Cię modernizacja aplikacji, zwiększona widoczność rynku, czy prosta migracja na platformę Azure, zapewniamy Ci ochronę. Mozemy:

 • Pomóc Ci zwiększyć przychody
 • Obniżyć koszty operacyjne dzięki naszemu procesowi rozliczeniowemu
 • Rozszerzyć zasięg rynkowy regionalnie lub globalnie!

Platformy społecznościowe Microsoft