Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Green_Circuitboard_Closeup
Producenci

NVIDIA

NVIDIA jest wynalazcą procesora graficznego, który tworzy interaktywną grafikę w laptopach, stacjach roboczych, urządzeniach przenośnych i innych jednostkach.

Akceleracja obciążeń w centrach danych za pomocą AI i układów GPU

Green_Leaves_On_Background_Air_Conditioner

O NVIDIA

Wynalezienie przez firmę NVIDIA procesora graficznego w 1999 roku zapoczątkowało rozwój rynku gier komputerowych i na nowo zdefiniowało współczesną grafikę komputerową, obliczenia o wysokiej wydajności i sztuczną inteligencję. Pionierskie prace firmy w dziedzinie akceleracji obliczeń i sztucznej inteligencji zmieniają oblicze branż wartych biliony dolarów, takich jak transport, opieka zdrowotna i produkcja, a także napędzają rozwój wielu innych. 

2 people in a modern hallway

Arrow & NVIDIA

Wiedza i doświadczenie zespołu Arrow może pomóc Ci w sprzedaży i dostarczaniu rozwiązań firmy NVIDIA oraz wspierać Twoich klientów na każdym etapie ich podróży poprzez:

 • Zapewnienie dostępu do programu partnerskiego NVIDIA, który nagradza za wyniki i sprzyja rozwojowi.
 • Wyposażanie partnerów NVIDIA w wiedzę i doświadczenie, których potrzebują do sprzedaży rozwiązań
 • Rekomendowanie rozwiązań uzupełniających ofertę
 • Generowanie popytu poprzez rozwój biznesu i dopasowane kampanie marketingowe
 • Szybkie reagowanie na potrzeby partnerów dzięki ekspertyzie przed- i posprzedażowej oraz dedykowanemu zespołowi ds. notowań
 • Zapewnienie dostępu do autoryzowanych szkoleń oferowanych przez Arrow Education Services.

Rozpocznij współpracę z Arrow i NVIDIA już dziś!

Multi-Colored_LED_Wall_Closeup

NVIDIA oferowane produkty

 • NVIDIA RTX: Od zapierających dech w piersiach projektów architektonicznych i przemysłowych po zaawansowane efekty specjalne i złożone wizualizacje naukowe - RTX to wiodąca na świecie profesjonalna platforma do obliczeń wizualnych. 

 • Profesjonalne rozwiązania do projektowania i wizualizacji: Platforma wizualizacyjna firmy NVIDIA napędza innowacje od pulpitu, przez centrum danych, aż po chmurę, zapewniając jednocześnie niezrównaną wydajność i możliwości AI przy tworzeniu przełomowych produktów, opowiadaniu wciągających historii lub ponownym wyobrażaniu sobie miast przyszłości.

 • DGX Systems: Niezależnie od tego, czy chodzi o tworzenie wysokiej jakości doświadczeń klientów, zapewnienie lepszych wyników pacjentów, czy usprawnienie łańcucha dostaw, przedsiębiorstwa potrzebują infrastruktury, która może zapewnić wgląd napędzany przez AI. DGX dostarcza wiodące na świecie rozwiązania dla infrastruktury AI w skali przedsiębiorstwa.

 • Procesory graficzne dla serwerów w centrum danych: Naukowcy i badacze danych mogą teraz przetwarzać petabajty danych o rząd wielkości szybciej, niż mogliby to zrobić przy użyciu tradycyjnych procesorów centralnych, w zastosowaniach sięgających od badania energii po głębokie uczenie.

 • Wirtualne procesory graficzne: Oprogramowanie wirtualnych procesorów graficznych firmy NVIDIA umożliwia uzyskanie potężnej wydajności procesorów graficznych w takich zastosowaniach, jak bogate w grafikę wirtualne stacje robocze, a także nauki o danych i sztucznej inteligencji, pozwalając IT na wykorzystanie zalet wirtualizacji w zakresie zarządzania i bezpieczeństwa.

NVIDIA resources