Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
2024 Arrowsphere LP Banner April
Článek

Představujeme ArrowSphere Assistant na bázi AI

dubna 01, 2024

ArrowSphere Assistant posílí výkon a efektivitu distribučního obchodu i potenciální příjmy z cloudového byznysu

CENTENNIAL, Colo. – March 20, 2024 – Globální dodavatel informačních technologií Arrow Electronics, Inc. oznámil, že na cloudové platformě ArrowSphere byla spuštěna první verze asistenta na bázi AI. ArrowSphere Assistant pomůže odhalovat nové obchodní příležitosti v cloudovém byznysu, zvýší efektivitu a odhalí obchodním partnerům nové zdroje příjmů při realizaci jejich cloudového byznysu na platformě ArrowSphere Cloud.  

ArrowSphere Assistant, jehož základem je technologie Microsoft Azure AI, zefektivňuje pracovní procesy zejména tím, že obchodním partnerům umožňuje kvalitněji se rozhodovat, rychle reagovat a poskytovat zákazníkům vhodnější cloudové služby. Prostřednictvím několika málo interakcí mohou uživatelé zjistit nejdůležitější oblasti, na které by se měli v běžných cloudových operacích zaměřit. ArrowSphere Assistant pomáhá generovat detailní reporty, poskytovat doporučení, vytvářet komunikace na základě zjištěných informací, proměňovat dosud nevyužité poznatky v nové obchodní příležitosti a celkově zefektivnit pracovní dobu.

“Dáváme partnerům k dispozici nástroj, který může zcela změnit způsob realizace jejich cloudového byznysu i byznysu jejich zákazníků,” uvedl Eric Gourmelen, vicepresident a CTO společnosti Arrow pro platformu ArrowSphere. “ArrowSphere Assistant plně využívá výhod a výkonu generativní AI technologie a v kombinaci s masivním objemem obchodních dat v ArrowSphere Cloud poskytuje bezprecedentní kvalitu odpovědí na dotazy obchodních partnerů.” 

Prostřednictvím ArrowSphere Assistant mohou distribuční partneři získat v řadě oblastí rozsáhlejší kvalitnější data a vizuální pomůcky, s nimiž lze realizovat správu cloudu rychleji, informovaněji a efektivněji. Týká se to těchto oblastí:   

  • Obchodní operace – Objevte nové obchodní příležitosti: zobrazení denních obchodních aktualizací s řízeným cílením na oblasti, kam by bylo vhodné zaměřit pozornost a kde lze dosáhnout dalšího zefektivnění cloudu.
  • Bezpečnostní operace – V kombinaci s bezpečnostním dashboardem ArrowSphere Cloud může ArrowSphere Assistant poskytovat aktuální informace o stavu bezpečnosti včetně doporučení konkrétních nápravných kroků.
  • Finanční operace – Můžete konsolidovat údaje o spotřebě, analyzovat fakturační údaje (jejich podrobnější rozdělení) a zobrazovat vysvětlení kalkulací. ArrowSphere Assistant pomáhá analyzovat aktuální stav subskripcí a jakýchkoliv nesrovnalostí, poskytuje jasnou předpověď obratu a v případě potřeby i nová atraktivní cenová doporučení.

Společnosti Arrow a Microsoft úzce spolupracovaly na přizpůsobení technologie, která tvoří základ ArrowSphere Assistant, tak aby dokázala reagovat i na nejnáročnější výzvy obchodních partnerů. První zpětné vazby od partnerů naznačují, že ArrowSphere Assistant bude mít na výkonnost a profitabilitu partnerů značný pozitivní vliv. 

“Společnost Arrow neustále potvrzuje svou vůdčí pozici ve vytváření inovativních distribučních možností, které jejich partnerům umožňují zdokonalovat obchodní výkon i úspěch u zákazníků,” uvedla Nicole Dezen, Chief Partner Officer a CVP ve společnosti Microsoft. “Pro firmy, které spravují cloudové služby, je asistent na bázi AI v platformě ArrowSphere Cloud skutečným game-changer. Místo týdnů nebo měsíců dokáže zlepšit efektivitu a profitabilitu v řádu minut.”

Paul Edwards, ředitel softwarových distribučních kanálů a ekosystémů v globální analytické firmě IDC, řekl: “Je skvělé, že je již na nějaké distribuční platformě k dispozici takto pokročilý nástroj. Jeho funkčnost je impozantní. S ArrowSphere Assistant by měli distribuční partneři dosáhnout zlepšení provozního výkonu a získat více obchodních příležitostí.”

Přístup k ArrowSphere Assistant je nyní pro uživatele ArrowSphere Cloud k dispozici na vyžádání. Více informací naleznete zde.

O společnosti Arrow Electronics
Společnost Arrow Electronics je vůdčím aktérem inovací pro více jak tisíce předních technologických výrobců a poskytovatelů služeb. V roce 2023 dosáhl její obrat 33 miliard $. Společnost Arrow Electronics vyvíjí technologická řešení, která zlepšují podnikání i každodenní život. Další informace získáte na arrow.com. 

Become a channel partner
Become a Partner