Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Big highway interchange traffic in Dubai
Případové studie

Telenor si zvolil jako strategickou cloudovou zprostředkovací platformu ArrowSphere

Telenor Office

ArrowSphere představuje pro Telenor, významného poskytovatele telekomunikačních služeb v regionu severní Evropy, flexibilní a škálovatelné řešení zajišťující technologický růst na trhu malých a středních telekomunikačních firem.

City Top View of Skyscrapers in Hong Kong city

Společnost Arrow oznámila, že si norský telekomunikační poskytovatel Telenor zvolil jako strategickou cloudovou zprostředkovací platformu ArrowSphere od společnosti Arrow. Ve spolupráci s Arrow nyní bude Telenor schopen prostřednictvím ArrowSphere nabízet unikátní sadu cloudových nabídek včetně řešení typu IaaS, PaaS a SaaS a bude dodávat řešení Microsoft 365, IBM MaaS360 a 7P MDM obchodním partnerům i koncovým zákazníkům v Norsku, Švédsku a Dánsku.

Aerial view of Las Vegas

Platforma ArrowSphere přinese Telenoru možnost generovat nové zdroje příjmů díky dodávání cloudových řešení malým a středním podnikům. ArrowSphere také Telenoru poskytne klíčové růstové příležitosti, například nové služby v oblasti řešení umělé inteligence a internetu věcí. Telenor bude moci do katalogu cloudových služeb integrovat své vlastní nabídky a softwarová řešení.

 Software engineers programming in company

Platforma ArrowSphere umožňuje dodavatelům a obchodním partnerům rychle a efektivně nabízet, objednávat, spravovat, analyzovat a fakturovat širokou škálu cloudových řešení. Platforma má vynikající uživatelské ovládání i rozsah funkcí a výrazně zefektivňuje spojení mezi poskytovateli cloudových služeb a koncovými zákazníky. Při správě celého procesu zajištění služeb pomáhá zákazníkům specializovaný tým ArrowSphere, obchodním partnerům pak tento tým pomáhá při budování a rozšiřování jejich cloudových projektů.

Zjednodušení složitosti poskytování cloudových služeb
Další informace o ArrowSphere