Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Modern_Ceiling_Library
Článek

Arrow zařadila mezi 20 nejlepších školicích společností v IT oblasti

prosince 08, 2020

TISKOVÁ ZPRÁVA – Globální poskytovatel technologií Arrow Electronics byl zařazen společností Training Industry Inc. do seznamu Top 20 IT Training Companies za rok 2020.

Training Industry nedávno oznámila svůj výběr nejlepších školicích společností na trhu pro seznam 2020 Top IT Training Companies.

Společnost Training Industry, přední výzkumný a informační zdroj pro podnikové lídry v oblasti vzdělávání, zpracovala zprávu Training Industry Top 20 zaměřenou na důležité sektory podnikového vzdělávání, aby byli odborníci lépe informováni o nejlepších a nejinovativnějších poskytovatelích školicích služeb a technologií.

Výběr pro seznam 2020 Training Industry Top 20 IT Training Companies byl založen na následujících kritériích:

  • Šíře a kvalita obsahu IT školení
  • Vedoucí postavení a inovace v oblasti IT školení
  • Velikost společnosti a potenciál růstu
  • Síla klientů a geografický dosah

Podívejte se na seznam 2020 Top 20 IT Training Companies

„Společnosti uvedené v letošním seznamu Top 20 IT Training Companies se rychle přizpůsobily měnícím se pracovním prostředím organizací, aby poskytly obsah různými metodami výuky a uspokojily potřeby studentů pracujících z domova,“ řekl Ken Taylor, president Training Industry. „Způsoby výuky, jako jsou virtuální laboratoře, virtuální výuka prostřednictvím různých technologických platforem a kurzy na vyžádání, vás doslova vtáhnou do procesu učení. Tyto společnosti i nadále modifikují své metody výuky, aby zajistily, že studující získají nejlepší školení v souladu s jejich plány.“

Více informací o školicích službách Arrow