Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Windmill_Farm_Zhoushan
Služby

Marketing

Data a znalosti o trhu, které pomohou dodavatelům najít ty správné příležitosti. Strategie pro konverzi cílových skupin.

Přístup založený na výsledcích. Zaměřujeme se na průnik zákaznických potřeb a vašich řešení.

Offer

Vytváření kvalifikovaných příležitostí pro zákazníky

Pomáháme našim zákazníkům rozvíjet jejich podnikání a zkracovat prodejní cyklus prostřednictvím užitečných poznatků a marketingového přístupu zaměřeného na cílovou skupinu.

Pipeline _Czeck_Krona

Růst prodejního kanálu pro dodavatele

Výsledky jsou to nejdůležitější. A to pro dodavatele znamená vyšší návratnost investic. Pomáháme našim prodejcům dostat se rychleji na trh a dodávat chytře.

Řízení daty znamená řízení podnikání směrem vpřed

Telecommunications_Operational_Data_Center

Zvyšte prodej pomocí kvalifikovaných příležitostí

Více obchodních příležitostí a kratší prodejní cyklus. Pomůžeme vám dosáhnout obojího s využitím praktických informací o trhu, které pocházejí z těžby miliard dat o IT transakcích, která nejsou veřejně dostupná.

ThinkOn Services

Získejte prvotřídní soubor marketingových technologií

Není potřeba budovat svůj vlastní. Pomůžeme vám vše spravovat v jednom technickém řešení, od vašich finančních prostředků na rozvoj trhu a vedení až po automatizaci marketingu a white-labeling.

Smart Logistic Concept_Tablet With Map

Zvyšte svou rychlost vydávání produktů na trhu

V dnešní době všichni říkají, že se řídí daty. My data používáme k tomu, abychom dodavatelům pomohli najít a najmout ty správné partnery, dodávat správný obsah a oslovit ty správné koncové zákazníky.

Pojďme začít
Kontaktujte nás