Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Distributeur PowerStore Dell Technologies
Producenci

VAST Data

VAST Data zapewnia jedną, uniwersalną platformę danych - do obsługi wszystkich Twoich aplikacji

Uniwersalna pamięć masowa na wszystkie Twoje dane

Big_Monitor_Shows_Interactive_Logistics_Map

Uniwersalna pamięć masowa dla wszystkich Twoich danych z VAST Data

VAST Data zapewnia jedną, uniwersalną platformę danych - do obsługi wszystkich Twoich aplikacji. Dzięki wydajności, jakiej można oczekiwać od architektury pamięci masowej typu all-flash, która może sięgać setek terabajtów, eksabajtów i więcej; VAST Universal Storage jest przyszłością dostarczanej dziś pamięci masowej.

Nowoczesne aplikacje centrów danych nie mają czasu na opóźnienia dysków twardych lub mają małą tolerancję na awarie węzłów i masowe przebudowy danych. Dzięki VAST otrzymujesz jeden system, który jest wystarczająco szybki dla najbardziej wymagających aplikacji, wystarczająco skalowalny dla wszystkich danych oraz przystępny cenowo, aby w końcu możliwe było wdrożenie jednej warstwy pamięci flash dla WSZYSTKICH twoich danych.

Development_Engineer_Is_Testing

Dlaczego Universal Storage?

  • Prostota NAS – łatwy w obsłudze i wdrożeniu jako w pełni zintegrowane wyposażenie 
  • Wydajność All-Flash  – uzyskaj poziom wydajności oczekiwany od infrastruktury opartej na NVMe dla WSZYSTKICH twoich danych
  • Ekonomia Archiwum – wdrażanie pamięci flash kosztem dysków twardych bez narażania dostępu i wydajności
  • Dyspozycyjność i Odporność – migracja danych między warstwami lub klastrami nie stanowi już problemu. Nie ma także przestojów spowodowanych aktualizacjami/konserwacją
  • Elastyczny Model Komercyjny (Gemini) – nigdy nie płać podatku od rozbudowy macierzy do nowego modelu i nigdy więcej nie migruj danych z powodu rozbudowy sprzętu / oprogramowania
2 people in a modern hallway

Dlaczego VAST Data i Arrow?

Arrow posiada szeroką wiedzę i silną ofertę w sferze Data Center. Nasz kompetentny i doświadczony zespół pomoże Ci zidentyfikować możliwości, sprzedawać i dostarczać VAST Data Universal Storage Solutions oraz wspierać klientów na każdym etapie ich podróży.

Arrow daje dodatkową wartość partnerom VAST Data poprzez:

  • Polecanie komplementarnych rozwiązań z naszej obszernej karty liniowej do uzupełnienia VAST Data Universal Storage Solutions.
  • Wyposażenie partnerów w wiedzę i doświadczenie potrzebne do sprzedaży większej liczby rozwiązań w różnych sektorach i w wielu przypadkach użycia.
  • Generowanie popytu dzięki rozwojowi biznesu i dostosowanym kampaniom marketingowym.
  • Oferowanie pełnego portfolio usług doradczych, od ocen przedsprzedażowych po projektowanie rozwiązań, wsparcie i szkolenia.

Pozwól Arrow zapoznać Cię z VAST Data już dziś!

Platformy społecznościowe