Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Asian_Female_Technician_Working_on_Server
Producenci

Pure Storage

Rozwiązania pamięci masowej stworzone z myślą o szybkości, zwinności, inteligencji i wysokiej wydajności.

Nieskomplikowane przechowywanie danych na zawsze.

Help_The_Environment_With_Solar_Energy

O Pure Storage

Pure Storage to firma zajmująca się pamięcią masową flash klasy korporacyjnej – nazwana przez Gartnera liderem rewolucji flashowej, oferującej nową klasę pamięci masowych klasy korporacyjnej, która obsługuje zadania o znaczeniu krytycznym, zapewnia ciągłą dostępność i zwiększa możliwości użytkowników.

Pure Storage zakłóca istniejące modele biznesowe i zapewnia klientom lepszą wartość. Czysta pamięć masowa pomaga przyjąć przyszłość chmury i elastyczności danych dzięki prawdziwemu modelowi jako usługa, który jest prosty w zarządzaniu i zawsze ekologiczny.

Pure Storage zostało liderem w 2020 Gartner Magic Quadrant for Primary Storage Arrays.

Aerial view of colorful freight trains on the rail

Pure Storage oferta produktowa

Evergreen Storage™

Wyeliminuj odświeżanie pamięci dzięki Evergreen Storage, który pozostaje najlepszym rozwiązaniem All-Flash Array na rynku. Zapomnij o kosztownych cyklach aktualizacji, uciążliwych przestojach i ponownym zakupie TB, które już posiadasz. Model subskrypcji oferuje płynne, szybkie aktualizacje i rozbudowę, bez zakłóceń, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów przechowywania danych.

Zmniejsz całkowity koszt posiadania (TCO) przechowywania i zaoszczędź ponad 50% w porównaniu z tradycyjnymi modernizacjami wózków widłowych. Uzyskaj nowoczesną pamięć masową ze swobodą rozbudowy, rozbudowy i ciągłych innowacji.

The Pure Modern Data Experience™

Uprość wyzwanie, koncentrując się na szybkiej i przygotowanej na przyszłość infrastrukturze, dzięki czemu możesz stworzyć kolejny wielki pomysł jutra.

   
2 people in a modern hallway

Arrow i Pure Storage

Arrow  wspierania rozwoju Twojego biznesu Pure Storage. Nasze portfolio nie ma sobie równych w obszarze dystrybucji.

Zidentyfikuj i uzyskaj dostęp do nowych możliwości sprzedaży, korzystając z naszej kompleksowej oferty niezrównanych usług:

Zacznij przygodę z Arrow i Pure Storage już dziś !

Pure Storage resources