Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Container ship from sea port working for delivery
Producenci

OPSWAT

Globalny lider w dziedzinie cyberbezpieczeństwa infrastruktury krytycznej

Bezpieczeństwo cybernetyczne Critical Infrastructure Protection (CIP) dla środowisk ICS i OT

New_York_City_Intersection_Aerial

O OPSWAT

OPSWAT jest globalnym liderem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa infrastruktury krytycznej, który pomaga chronić organizacje przed złośliwym oprogramowaniem i atakami typu zero-day. Produkty OPSWAT, którym zaufało ponad 1000 klientów na całym świecie, skupiają się na zapobieganiu zagrożeniom i tworzeniu procesów dla bezpiecznego transferu danych i bezpiecznego dostępu do urządzeń, chroniąc infrastrukturę we wszystkich lokalizacjach przez cały czas - na wejściu, na wyjściu i w spoczynku.

OPSWAT współpracuje z wiodącymi w branży firmami technologicznymi oferującymi najlepsze rozwiązania. Poprzez umożliwienie bezproblemowej kompatybilności i łatwego zarządzania, łączenie rozwiązań z innymi aplikacjami jest bezproblemowe.

2 people in a modern hallway

Arrow i OPSWAT

Arrow i OPSWAT mają wspólną wizję ochrony klientów przed zagrożeniami - nawet tymi nieznanymi. Wspólnie będziemy pracować z Państwem, aby dostarczyć wiedzę i doświadczenie potrzebne do sprzedaży większej liczby rozwiązań w wielu sektorach i w wielu różnych przypadkach użycia.

Jako partner OPSWAT, mają Państwo dostęp do Akademii OPSWAT. To doświadczenie e-learningowe, przeznaczone wyłącznie dla Partnerów Handlowych i Inżynierów Sprzedaży, pozwoli Państwu zdobyć wiedzę na temat technologii cyberbezpieczeństwa, które stanowią podstawę podejścia OPSWAT do ochrony cybernetycznej "Trust No File" i "Trust No Device".

Doświadczony zespół Arrow posiada doświadczenie i wiedzę, aby wspierać rozwój i wzrost Państwa praktyki bezpieczeństwa. Mogą doradzić, gdzie produkty OPSWAT uzupełniają inne oferty Arrow, a także pomogą stworzyć nowe możliwości dzięki wsparciu technicznemu, sprzedażowemu i marketingowemu.

Pozwólcie Państwo, by Arrow i OPSWAT pomogły Wam zbudować dochodową praktykę ochrony już dziś.

People_Crowd_On_Pedestrian_Crosswalk

Oferta produktów OPSWAT

Aby rozwiązać wyzwania stojące przed nowoczesnymi przedsiębiorstwami i odciąć główne wektory ataku, OPSWAT oferuje dwie platformy produktowe: MetaDefender do zapobiegania zagrożeniom oraz MetaAccess do kontroli dostępu do chmury i zgodności punktów końcowych.

  • MetaDefender - Kanały transferu danych, takie jak przesyłanie plików, przenośne urządzenia multimedialne i załączniki do wiadomości e-mail, mogą być potencjalnym nośnikiem ataków ukierunkowanych. Wdrożony w chmurze lub lokalnie, MetaDefender chroni organizacje przed zagrożeniami cyberbezpieczeństwa w danych pochodzących z różnych źródeł i punktów końcowych.
  • MetaAccess - Dostępny na zasadzie per urządzenie lub per użytkownik, MetaAccess zapewnia dostęp do sieci, danych i aplikacji, z zaawansowaną kontrolą zgodności urządzeń końcowych.

Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak możemy pomóc w budowaniu Państwa biznesu z OPSWAT, prosimy o kontakt.

Media społecznościowe OPSWAT