Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Solar_Panel_Cell_Closeup
Producenci

IBM

Technologie IBM tworzą odpowiednie rozwiązania do budowania mądrzejszych firm.

Inteligentne podejście do pracy

Paternoster_Square_London

O IBM

IBM to amerykańska międzynarodowa firma informatyczna z siedzibą w Armonk w stanie Nowy Jork, działająca w ponad 170 krajach.
Firma powstała w 1911 roku, została założona w Endicott w stanie Nowy Jork, a w 1924 została przemianowana na „International Business Machines” IBM.
IBM produkuje i sprzedaje hardware, oprogramowanie oraz świadczy usługi hostingowe i konsultingowe z różnych dziedzin, od komputerów typu mainframe po nanotechnologię.
2 people in a modern hallway

Arrow i IBM

Kompetentny i doświadczony zespół Arrow pomaga w dostarczaniu rozwiązań IBM wspierając Partnerów na każdym etapie sprzedaży, poprzez:

 • zapewnienie aktualnej wiedzy i dostępu do programów partnerskich IBM, certyfikacji i szkoleń
 • wsparcie w celu wykorzystania możliwości sprzedażowych modelu ESA (umowy na rozwiązania wbudowane). Nasz zespół ekspertów przeprowadzi Partnerów przez cały proces.
 • wyposażenie Partnerów w wiedzę potrzebne do sprzedaży większej liczy rozwiązań
 • generowanie popytu, identyfikacje docelowych klientów dzięki kampanią marketingowym dla klientów końcowych
 • ułatwienie zakupu i zarządzania rozwiązaniami IBM za pośrednictwem ArrowSphere, platformy ArrowSphere do dostarczania i zarządzania w chmurze
 • oferowanie pełnego portfolio usług doradczych, od oceny przed sprzedażowej po projektowanie rozwiązań, wsparcie i szkolenia consultancy services 

Rozpocznij pracę z Arrow i IBM już dziś.

IT_Technician_In_Dark_Server_Room

IBM oferta produktowa

 • Cloud: Twoi klienci mogą tworzyć z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi do przetwarzania danych i sztucznej inteligencji na platformie IBM z pełnym pakietem Cloud obejmującej środowiska publiczne, prywatne i hybrydowe.
 • Internet of Things: Odblokuj moc danych dzięki sztucznej inteligencji i IoT, aby wprowadzić innowacje w zarządzaniu zasobami, zoptymalizować nieruchomości i obiekty, ulepszyć inżynierię oprogramowania i systemów oraz przyspieszyć transformację cyfrową.
 • IT Systems: Systemy infrastruktury IBM stanowią podstawę architektury korporacyjnej klienta i łączą sprzęt i oprogramowanie, które napędzają transformację cyfrową.
 • Red Hat:  Łącząc moc i elastyczność otwartych technologii chmury hybrydowej Red Hat ze skalą i głębią innowacji IBM oraz doświadczeniem branżowym, masz teraz dostęp do narzędzi i talentów, których potrzebujesz, aby przyspieszyć podróż do chmury.
 • Security: Bezpieczeństwo: W niepewnym świecie IBM Security stawia czoła najtrudniejszym problemom związanym z cyberbezpieczeństwem, aby chronić osoby stojące za danymi — Twoich klientów.
 • Services: dzięki sprawdzonej zdolności do zmieniania całych branż usługi IBM pomagają prowadzić pragmatyczną podróż do chmury i sztucznej inteligencji, dzięki czemu Twoi klienci mogą rozwijać się dzięki ponownemu wymyślaniu technologii cyfrowej.
 • Watson: Watson, oparty na uczeniu maszynowym, pomaga odkrywać szczegółowe informacje, uczyć się więcej na podstawie mniejszej ilości danych i zmieniać sposób pracy.
Arrowsphere Main Hero LOW

ArrowSphere Cloud Platform

ArrowSphere platform ułatwia zarządzanie wszystkimi produktami w chmurze, w tym AWS. Platforma zapewnia kompleksowe zarządzanie cyklem życia chmury z takimi funkcjami, jak automatyczne udostępnianie, kompleksowa integracja rozliczeń, raportowanie i analiza predykcyjna.

IBM resources