Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
greenhouses with LED lighting
Producenci

Check Point

You deserve the best security.

Zabezpiecz swoje przedsiębiorstwo przed kolejnym cyberatakiem

Top view of the Fountain of Wealth in Singapore

O Check Point

Check Point Software Technologies Ltd., z siedzibą w Tel Aviv, Israel, jest wiodącym dostawcą rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa dla przedsiębiorstw i rządów na całym świecie.

Rozwiązania Check Point chronią klientów przed cyberatakami Generacji V z najwyższym w branży od 23 lat, poziomem wychwytywania złośliwego oprogramowania, ransomware i innych najbardziej zaawansowanych ataków.

Check Point oferuje wielopoziomową architekturę bezpieczeństwa z najwyższym poziomem zapobiegania zagrożeniom Gen V, chroniącym wszystkie sieci, chmurę i operacje mobilne przedsiębiorstwa przed najbardziej wyrafinowanymi atakami w połączeniu z wykorzystaniem w pełni ujednoliconego, najbardziej wszechstronnego i intuicyjnego interfejsu do zarządzania.

Check Point dostarcza oprogramowanie i zunifikowane rozwiązania sprzętowo - softwarowe dla bezpieczeństwa IT, w tym bezpieczeństwa sieci, bezpieczeństwa punktów końcowych, bezpieczeństwa chmury, bezpieczeństwa mobilnego, bezpieczeństwa danych i zarządzania bezpieczeństwem. Ich zintegrowana platforma firewall nowej generacji zmniejsza złożoność i znacznie obniża całkowity koszt inwestycji.

Check Point chroni ponad 100 000 organizacji różnej wielkości na całym świecie. Niezależnie od tego, czy Twój klient potrzebuje bezpieczeństwa nowej generacji dla swojego centrum danych, przedsiębiorstwa, małej firmy czy domowego biura, Check Point ma dla niego odpowiednie rozwiązanie, chroniące jego organizację w czasie rzeczywistym.

Two employees analyzing data on multiple monitors

Oferta produktowa Check Point

  • Zabezpiecz sieć - chroń sieć przedsiębiorstwa przed najbardziej wyrafinowanymi cyberatakami dzięki najwyższej klasy zabezpieczeniom, zapobieganiu w czasie rzeczywistym i najbardziej wydajnym na świecie rozwiązaniom bezpieczeństwa.
  • Next-Generation Threat Prevention zwiększa bezpieczeństwo przedsiębiorstwa dzięki wielowarstwowej linii obrony, która pomaga zmaksymalizować bezpieczeństwo przy jednoczesnej minimalizacji wyzwań.
  • Next-Generation Firewalls oferują najnowszą ochronę bezpieczeństwa danych i sieci w zintegrowanej platformie nowej generacji dla klientów każdej wielkości.
  • Zabezpiecz chmurę za pomocą ujednoliconej platformy bezpieczeństwa cloud native, automatyzując działania zabezpieczające na odpowiednim poziomie, zapobiegając zaawansowanym zagrożeniom oraz zapewniając widoczność i kontrolę nad dowolnym obciążeniem w dowolnej chmurze.
  • Rozwiązania Mobile Security zapewniają szeroką gamę produktów zabezpieczających urządzenia mobilne. Zabezpiecz użytkowników i dostęp - chroń urządzenia i dostęp zdalnych użytkowników. Niezależnie od tego skąd się łączysz, z czym się łączysz i jak się łączysz - Twoje urządzenia, Twoja prywatność i Twoje dane organizacyjne muszą być bezpieczne i chronione przed wszelkimi cyberzagrożeniami.
  • Check Point Infinity to pojedyncze rozwiązanie do zarządzania, które centralnie koreluje wszystkie rodzaje zdarzeń we wszystkich środowiskach sieciowych, usługach chmurowych i infrastrukturach mobilnych.
  • Horizon - zunifikowane zarządzanie i operacje bezpieczeństwa - proaktywne zapobieganie atakom na Twoją organizację dzięki potężnym narzędziom i usługom operacyjnym SOC skoncentrowanym na zapobieganiu. Podejście Horizon oparte na zapobieganiu oferuje pełne pokrycie sieci, punktów końcowych, chmury, poczty elektronicznej i innych - wszystko z ujednoliconego intuicyjnego interfejsu do zarządzania.
ArrowSphere blue globe
Uprość złożoność dostarczania usług w chmurze

Dowiedz się, jak ArrowSphere może ułatwić Ci dostarczanie i zarządzanie usługami w chmurze.

Read more

Platformy społecznościowe Check Point