Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Digital_LED_Lights_Colorful_Closeup
Artykuł

ArrowSphere zdobywa certyfikat ISO 27001

15/12/2021

Certyfikat ISO stanowi gwarancję doskonałości działania platformy ArrowSphere w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Arrow Electronics ma przyjemność ogłosić, że nasza wielokrotnie nagradzana platforma do sprzedaży i zarządzania biznesem cloud -  ArrowSphere - uzyskała certyfikat Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej (ISO) 27001. Certyfikat otrzymaliśmy poprzez ocenę naszego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISMS), który jest wykorzystywany do rozwoju, obsługi i ochrony platformy ArrowSphere.

 

 

Czym jest ISO i certyfikat 27001?

ISO jest niezależną, pozarządową organizacją oraz największym na świecie twórcą i wydawcą międzynarodowych standardów, które wspierają innowacje i rozwiązania dla globalnych wyzwań. Certyfikat ISO 27001 jest uznawaną na całym świecie normą stworzoną w celu określenia wymagań przy tworzeniu, utrzymywaniu i ciągłym doskonaleniu systemów ISMS.

Dlaczego certyfikacja ISO ma znaczenie? Z Arrow możesz być spokojny.

Uzyskanie certyfikatu ISO 27001 potwierdza, że infrastruktura wspierająca - ludzie, procesy i technologie, które mogą mieć wpływ na bezpieczeństwo platformy ArrowSphere i/lub jej usług - spełnia wymagania normy ISO.

Arrow uzyskała certyfikat w wyniku dokładnego i rygorystycznego audytu platformy ArrowSphere; certyfikacja została przeprowadzona przez BSI Group. Dzięki temu oznaczeniu branżowemu, organizacje z całego kanału IT mogą mieć pewność, że współpraca z Arrow gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo oraz potwierdza nasze zaangażowanie w przestrzeganie rygorystycznych praktyk zgodności i bezpieczeństwa.

Certyfikat ISO gwarantuje, że ArrowSphere działa w sposób uczciwy i zgodny z normami ISO. Daje on pewność klientom z całego świata, że ArrowSphere jest bezpieczną platformą, czego dowodzi dogłębna analiza i ocena 114 różnych wskaźników. Z punktu widzenia naszych partnerów warto zwrócić uwagę na:

  • Bezpieczne tworzenie oprogramowania platformy ArrowSphere
  • Poufność, integralność i dostępność danych
  • Niezawodność infrastruktury dzięki wdrożonym planom zarządzania incydentami, ciągłości działania i planom odzyskiwania danych po awarii
  • Kontrole bezpieczeństwa w celu ochrony obiektów, w których świadczone są te usługi
  • Zarządzanie sprzedawcami i dostawcami
  • Ciągłe szkolenia pracowników w zakresie bezpieczeństwa informacji, w tym ograniczanie ryzyka i zarządzanie podatnością na zagrożenia

Sprawdź naszą stronę ArrowSphere, aby dowiedzieć się więcej o platformie do zarządzania biznesem cloud.

Ucz się więcej
Skontaktuj się z nami