Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Orange_Computer_Circuit_Board_Closeup
Producenci

Symantec

Światowi liderzy w technologii infrastruktury

A Division of Broadcom

Two_Businesspeople_Meeting_Over_Laptop

O Symantec

Firma Symantec jest oddziałem firmy Broadcom i zajmuje się projektowaniem, opracowywaniem, wprowadzaniem na rynek, udzielaniem licencji i wspieraniem standardowych produktów oprogramowania komputerowego i sprzętu. Firma Symantec koncentruje się na rozwiązywaniu globalnych problemów przedsiębiorstw.

Analitycy branżowi z całego świata uznali firmę Symantec za światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa punktów końcowych, bezpieczeństwa sieciowego, bezpieczeństwa informacji, bezpieczeństwa poczty elektronicznej i zarządzania dostępem uprzywilejowanym. Firma Symantec ma ponad 2800 patentów i jest jedyną firmą o odpowiedniej skali, właściwym zestawie produktów i podstawowej platformie, która zapewnia kompleksową, zintegrowaną i wiodącą w branży obronę cybernetyczną dla przedsiębiorstw.

Wobec setek dostawców rozwiązań punktowych i tanich, nieskutecznych narzędzi przedsiębiorstwa stoją przed dylematem dotyczącym bezpieczeństwa cybernetycznego, który może rozwiązać tylko prawdziwie zintegrowana platforma.

Colleagues Discussing Project

Arrow i Symantec

Kompetentny i doświadczony zespół firmy Arrow może pomóc w sprzedaży i dostarczaniu rozwiązań firmy Symantec oraz wspierać klientów na każdym etapie ich podróży poprzez:

  • Pomoc i dostarczanie usług w chmurze za pośrednictwem ArrowSphere, innowacyjnej platformy firmy Arrow
  • Zapewnienie dostępu do idealnych partnerów docelowych wśród dostawców, dostawców CSP i dostawców MSP
  • Wyposażenie partnerów firmy Symantec w wiedzę i doświadczenie niezbędne do sprzedaży większej liczby rozwiązań w różnych sektorach i w wielu różnych przypadkach użycia
  • Rekomendowanie rozwiązań uzupełniających ofertę firmy Symantec
  • Generowanie popytu za pomocą rozwoju biznesu i dostosowanych kampanii marketingowych
  • Oferowanie pełnego zakresu usług doradczych, od oceny przedsprzedażnej po projektowanie rozwiązań, wsparcie i szkolenia.

Pozwól firmie Arrow rozpocząć pracę z AWS już dziś!

Data_Center_Rack_Server_Cabinet_Is_Open

Platforma chmurowa ArrowSphere

Wielokrotnie nagradzana platforma ArrowSphere ułatwia zarządzanie wszystkimi produktami chmurowymi, w tym AWS. Platforma zapewnia kompleksowe zarządzanie cyklem życia chmury z takimi funkcjami jak automatyczne dostarczanie, kompleksowa integracja rozliczeń, raportowanie i analityka predykcyjna.

Urban traffic circle - view from above

Oferta produktowa firmy Symantec

Każde przedsiębiorstwo stoi przed trudnymi wyzwaniami związanymi z ochroną swojej działalności, takimi jak pojawiające się i zmieniające zagrożenia, przepisy dotyczące prywatności i zgodności oraz zwiększone ryzyko. Firma Symantec rozwiązuje globalne problemy przedsiębiorstw dzięki następującej ofercie produktów.

Media Społecznościowe Symantec