SMSC2R0M01|FASTRON|limage
SMSC2R0M01|FASTRON|simage
Reduced Price
Inductor Leaded
SMSC-2R0M-01
Inductor Suppression Coil Wirewound 2uH 20% 1MHz Iron 4A 0.024Ohm DCR AXL T/R
FASTRON
Datasheets
Product Technical Specifications
  • EU RoHS
    Compliant
  • Automotive
    No
  • PPAP
    No
  • Type
    Suppression Coil
  • Technology
    Wirewound
  • Core Material
    Iron
  • Inductance (H)
    2u
  • Tolerance
    20%