SFR2500001304FR500|VISHAY|simage
SFR2500001304FR500|VISHAY|limage
Resistor Fixed Single-Through Hole
SFR2500001304FR500
Res Metal Film 1.3M Ohm 1% 0.4W ±250ppm/°C Conformal Coated AXL T/R
Vishay
Datasheets
Product Technical Specifications
  • EU RoHS
    Compliant
  • ECCN (US)
    EAR99
  • Part Status
    Obsolete
  • HTS
    SFR2500001304FR500
  • Automotive
    No
  • PPAP
    No
  • Resistance Value (Ohm)
    1.3M
  • Tolerance
    1%