RNCF0603BKE845R|SEI|simage
RNCF0603BKE845R|SEI|limage
Resistor Fixed Single-Surface Mount
RNCF0603BKE845R
Res Thin Film 0603 845 Ohm 0.1% 0.167W ±25ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Stackpole Electronics, Inc
Datasheets
Product Technical Specifications
  • EU RoHS
    Compliant
  • Automotive
    Yes
  • PPAP
    Unknown
  • Resistance Value (Ohm)
    845
  • Tolerance
    0.1%