RC0402JR071M3L|YAGEO|simage
RC0402JR071M3L|YAGEO|limage
Resistor Fixed Single-Surface Mount
RC0402JR-071M3L
Res Thick Film 0402 1.3M Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
  • Resistance Value (Ohm)
    1.3M
  • Tolerance
    5%