PXD3048WS3P3|LAMBDA|simage
PXD3048WS3P3|LAMBDA|limage
Reduced Price
DC to DC Converter and Switching Regulator Module
PXD3048WS3P3
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 3.3V 7.5A 24.75W 6-Pin