PR02000203301JR500|VISHAY|limage
PR02000203301JR500|VISHAY|simage
Resistor Fixed Single-Through Hole
PR02000203301JR500
Res Metal Film 3.3K Ohm 5% 2W ±250ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive AEC-Q200 T/R
Vishay
Datasheets
Product Technical Specifications
  • EU RoHS
    Compliant
  • Automotive
    Yes
  • PPAP
    Unknown
  • Resistance Value (Ohm)
    3.3K
  • Tolerance
    5%