L50J2K0E|OHMITE|simage
L50J2K0E|OHMITE|limage
Resistor Fixed Single-Other Mounting
L50J2K0E
Res Wirewound 2K Ohm 5% 50W ±260ppm/°C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On