GRM1885C1H750JA01D|MURATA|simage
GRM1885C1H750JA01D|MURATA|limage
Capacitor Ceramic Multilayer
GRM1885C1H750JA01D
Cap Ceramic 75pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R
    Compliant
  • ECCN (US)
    EAR99
  • Part Status
    NRND
  • HTS
  • Capacitance Value
    75pF
  • Tolerance
    5%
  • Voltage
    50VDC