GCQ1555C1H9R3DB01D|MURATA|simage
GCQ1555C1H9R3DB01D|MURATA|limage
Reduced Price
Capacitor Ceramic Multilayer
GCQ1555C1H9R3DB01D
Cap Ceramic 9.3pF 50V C0G 0.5pF Pad SMD 0402 125°C T/R Automotive AEC-Q200
  • Capacitance Value
    9.3pF
  • Tolerance
    0.5pF
  • Voltage
    50VDC