ERJPB6D8663V|PANASONI|simage
ERJPB6D8663V|PANASONI|limage
Resistor Fixed Single-Surface Mount
ERJ-PB6D8663V
Res Thick Film 0805 866K Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
  • Resistance Value (Ohm)
    866K
  • Tolerance
    0.5%