ERJPA2J390X|PANASONI|simage
ERJPA2J390X|PANASONI|limage
Reduced Price
Resistor Fixed Single-Surface Mount
ERJ-PA2J390X
Res Thick Film 0402 39 Ohm 5% 0.2W(1/5W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R Automotive
  • Resistance Value (Ohm)
    39
  • Tolerance
    5%