ERA6AEB114V|PANASONI|simage
ERA6AEB114V|PANASONI|limage
Resistor Fixed Single-Surface Mount
ERA-6AEB114V
Res Thin Film 0805 110K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Panasonic Industry
Datasheets
Product Technical Specifications
  • EU RoHS
    Compliant with Exemption
  • Automotive
    Yes
  • PPAP
    Unknown
  • Resistance Value (Ohm)
    110K
  • Tolerance
    0.1%