CRCW2512374RFKEG|VISHAY|simage
CRCW2512374RFKEG|VISHAY|limage
Resistor Fixed Single-Surface Mount
CRCW2512374RFKEG
Res Thick Film 2512 374 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive
  • EU RoHS
    Compliant with Exemption
  • Resistance Value (Ohm)
    374
  • Tolerance
    1%