CRCW06031K10JNEAC|VISHAY|simage
CRCW06031K10JNEAC|VISHAY|limage
Resistor Fixed Single-Surface Mount
CRCW06031K10JNEAC
Res Thick Film 0603 1.1K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R
    Compliant with Exemption
  • HTS
    COMPONENTS
  • SVHC
    Yes
  • Automotive
    No
  • PPAP
    No
  • Resistance Value (Ohm)
    1.1K
  • Tolerance
    5%