CRCW0402820RJNED|VISHAY|simage
CRCW0402820RJNED|VISHAY|limage
Resistor Fixed Single-Surface Mount
CRCW0402820RJNED
Res Thick Film 0402 820 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R Automotive
  • Resistance Value (Ohm)
    820
  • Tolerance
    5%